2023-11-22

Wiesław Nowobilski o 21. edycji programu „Nasz nowy dom”

Kierownik jednej z ekip budowlanych ze specjalnym komentarzem dla POLSAT.PL. Wiesław Nowobilski ocenia, co działo się w dwudziestym pierwszym sezonie popularnej produkcji. Z czego najbardziej cieszy się ulubieniec wielu widzów programu? Co mówi o współpracy z nową prowadzącą Elą Romanowską? „Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Pomoc dla potrzebujących
W dwudziestym pierwszym sezonie programu „Nasz nowy dom” nie obyło się bez trudnych momentów, ale Wiesław Nowobilski jest zadowolony z efektów pracy, jaką wykonały wszystkie osoby zaangażowane w realizację odcinków. - Edycja była bardzo fajna. Ponownie pomogliśmy wielu rodzinom, z czego się bardzo cieszę - mówi mężczyzna odpowiedzialny za kierowanie pracami remontowymi.

Jaka jest nowa prowadząca?
Jesienią 2023 roku w roli gospodyni produkcji pojawiła się znana i lubiana aktorka Ela Romanowska. Co po miesiącach wspólnego spędzania czasu razem, mówi o niej Wiesław Nowobilski? - Jest ciepłą osobą. Bardzo zżyła się ze wszystkimi, zarówno z moją ekipą, jak i z ekipą produkcyjną. Od razu poczuliśmy, że jest rodzinna. Weszła do programu z uśmiechem - podkreśla kierownik budowy.

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat