2023-11-15

„Żony Warszawy”: Czy jest szansa na porozumienie?

Krzysztof Ibisz w specjalnym odcinku programu rozmawia z jego bohaterkami. Po obejrzeniu wszystkich odcinków show uczestniczki spotykają się ponownie, tym razem w studiu. Sara, Kasia, Basia, Monika, Magda, Anita, Ania i Monia rozmawiają szczerze o swoich wrażeniach. Zobacz, jak oceniają ten eksperyment. „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:10 w Polsacie.

Podsumowanie z perspektywy
O wrażeniach z programu - zarówno z nagrań, jak i z końcowego efektu na antenie z jego wszystkimi ośmioma bohaterkami. Zdaniem Anity to, co się działo, zasługuje na książkę. Jak oceniają udział w show pozostałe panie? Czy zmienił on coś w ich życiu? A może to one się zmieniły?

Mocne osobowości
Obok prezentacji swoich dokonań czy inspirowania widzów, ważnym elementem programu jest ścieranie się poglądów i mocnych charakterów uczestniczek. Najwięcej energii wniosła do życia pozostałych Żon Monika Goździalska, która konfrontowała się z wieloma z nich. - Ja się karmię spokojem, ty się karmisz chaosem i tak to zostawmy - podsumowuje swoje relacje z nią Magda. Sama Monia protestuje przeciwko pytaniu Krzysztofa Ibisza o to, czy między nimi jest szansa na porozumienie. A może jest szansa na trwałe przyjaźnie po programie?

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat