2023-11-07

„Żony Warszawy”: To nie do wiary, do czego są zdolne matki

Monika Goździalska i Basia Sobczak zwierzają się sobie z trudnych emocji. Spotykają się w domu tej drugiej, aby spokojnie porozmawiać, między innymi o rodzicielstwie. Obie przyznają, że dla swoich córek zrobiłyby wszystko. Opowiadają historie, które pokazują, jak zmieniło je macierzyństwo. „The Real Housewives. Żony Warszawy” w środę o godz. 22:10 w Polsacie.

Bezwarunkowa miłość
Basia wyznaje, że długo bezskutecznie starała się o dziecko i razem z mężem rozważała adopcję. Kiedy zaszła w ciążę, wstąpiła w nią lwica. - Od początku, kiedy są takie badania w trzecim miesiącu, przezierność karku, powiedziałam Michałowi, że mnie nie interesuje, jak wyjdą wyniki, bo to jest moje dziecko i nigdy nie pozwolę go skrzywdzić. I teraz wali w tę perkusję, tańczy jak szalona, mówi w różnych językach - mówi z dumą o córce przyznając, że przeprowadzka do Dubaju a później do Warszawy to wyłącznie efekt potrzeb jej dziecka.

Polowanie na prześladowców
- My po urodzeniu dzieci stajemy się psychiczne - podsumowuje tę historię Monika. Z kolei ona opowiada o tym, czego dopuściła się w obronie swojej córki. - Ganiałam dzieci samochodem po osiedlu, po krawężnikach. Naprawdę. Chciałam je rozjechać. Wyzywano moją córkę i ja miałam po nią przyjechać do szkoły i widzę, że dzieci plecakami w nią rzucają. Zaczęłam przez chodniki ich gonić. Ale dopiero zdrowy rozsądek mówi tak: ty jesteś matką, no co z tego, że natłuczesz te bachory pod tym śmietnikiem, jak to nic nie da - wyznaje.

Co jeszcze zdradzają o swojej przeszłości?

  

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 10:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat