2023-10-11

Barbara Sobczak: Jaka jest poza programem „Żony Warszawy”?

Skupiona na karierze naukowej i biznesowej, ale też spełniona żona i matka. Dowiedz się więcej o uczestniczce programu, która od pierwszego odcinka zrobiła na pozostałych paniach i widzach ogromne wrażenie. Co pisze o sobie? Jaka jest prywatnie? Co połączyło ją z innymi bohaterkami programu „Żony Warszawy”?

Kim jest Barbara Sobczak?
Światowej sławy lekarka implantolog i bizneswoman. Właścicielka klinik w Warszawie i Dubaju. Opracowała autorskie i przełomowe metody leczenia, które stosuje z wielkimi sukcesami. Doktor Sobczak jest też autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii oraz międzynarodowym wykładowcą. Stworzyła również linię produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów. Ma męża i trzynastoletnią córkę, która na stałe mieszka w Dubaju i chodzi tam do szkoły.

Z jakiego osiągnięcia jesteś najbardziej dumna?
„Moje życie koncentruje się na pracy zawodowej, czego ukoronowaniem jest opracowanie przeze mnie protokołu implantologicznego Sobczak Concept. Chciałam, żeby pacjenci, którzy nie mają zębów i użytkują protezy całkowite albo mają zęby do usunięcia, mogli cieszyć się trzecimi zębami na implantach, które "wyrastają" z ich dziąseł” - opisuje siebie na Instagramie Polsatu.

Co najbardziej cenisz w innych kobietach?
„Przyjaźń, to kiedy:
Jestem
Słucham
Wspieram
Nie oceniam
Nie krytykuję
Nie wyśmiewam
Zawsze”
- pisze, komentując to, co połączyło ją z Moniką Goździalską i Katarzyną Przydrygą.

Dlaczego zdecydowałaś się wziąć udział w „The Real Housewives”?
- Myślę, że nie byłam świadoma, jak będzie wyglądał ten format, ale przeżyłam świetną przygodę i zawarłam prawdziwe przyjaźnie. Zapraszam serdecznie do oglądania nas, zupełnie różnych kobiet, które odniosły sukces w różnych dziedzinach” - zachęca Barbara Sobczak.

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat