2023-09-15

„The Real Housewives”: Co Kasia Przydryga mówi o sobie?

Kim jest mama bliźniaków, która dzięki pociechom została docenianą fotografką i spełnioną kobietą? Poznaj tajemnice i ciekawostki na temat uczestniczki programu w kwestionariuszu POLSAT.PL. Wszystkie „Żony Warszawy” otrzymały te same pytania. Jak na nie odpowiedziały? Czy różnią się pod względem upodobań, doświadczeń i celów? Jakie są naprawdę „The Real Housewives” ze stolicy?

Kim jest Katarzyna Przydryga?
Fotografka, robi zdjęcia dziecięcej mody, reklamujące ekskluzywne hotele i marki. Jest mamą jedenastoletnich bliźniaków: córki Vivi i syna Oliviera. Jej droga do sukcesu prowadziła przez wiele przeciwności losu. Była zmuszona zamieszkać z dziećmi u mamy i właśnie wtedy wpadła na pomysł, by fotografować maluchy i umieszczać ich zdjęcia na blogu, który w 2012 roku wyróżniono tytułem Bloga Roku. Szybko została zauważona i zaczęła otrzymywać propozycje od znanych marek polskich i zagranicznych, w tym Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri czy Maa Shoes. Tworzyła pokazy mody dziecięcej, m.in. w ramach Warsaw Fashion Street. Gości na prestiżowych międzynarodowych targach PittiBimbo we Florencji. Dużo podróżuje z dziećmi, łącząc pracę z odpoczynkiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Jak zarobiłaś pierwsze własne pieniądze?
Malowałam kartki świąteczne. Byłam po liceum plastycznym, więc to były pierwsze pieniądze.

Z jakiego osiągnięcia jesteś najbardziej dumna?
Wszystkie były fajne, ale narodziny dzieci były takim momentem, kiedy zaczęło się to wszystko. Macierzyństwo mnie uspokoiło i zaczęłam mieć taką spokojniejszą stronę.

Który z obowiązków domowych wykonujesz z przyjemnością?
Nie cierpię zmywać naczyń, ani nawet wkładać ich do zmywarki. Nie lubię odkurzać i ścierać kurzy. Ale kocham gotować. Jestem fanką zdrowego odżywiania, dzieciaki też dobrze jedzą.

Co najbardziej cenisz w innych kobietach?
Dobro i „girl power”, czyli wspieranie siebie nawzajem. Nie lubię takich bab, które psioczą i gadają jedna na drugą.

Dlaczego zdecydowałaś się wziąć udział w „The Real Housewives”?
Do dziś tego nie wiem. To jest wielki przypadek i zobaczymy, jak to się wszystko ułoży.

  

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat