2023-11-05

Jagoda Szydłowska: To dopiero początek. Moje marzenia...

Uczestniczka 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” podsumowuje udział w show. Jagoda Szydłowska to druga osoba w historii muzycznej produkcji Polsatu wybrana z castingu. W rozmowie z POLSAT.PL zdradza, jak wyglądała praca nad metamorfozą w duecie z Polą Gonciarz i jakie ma plany zawodowe na przyszłość. Czy wschodząca gwiazda podbije rynek muzyczny? Zobacz wideo!

To jeszcze nie wszystko
Jagoda Szydłowska szturmem wkroczyła na scenę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Już pierwsza przemiana w Agnieszkę Chylińską przyniosła jej wygraną. Wokalistka i trenerka personalna wcielała się m.in. w takich artystów jak Sean Paul, Gwen Stefani, Alicia Keys i Ellie Goulding. Co powiedziała po finale 19. sezonu programu? - Nie dociera do mnie w ogóle, że to jest koniec. Jak dla mnie to jest dopiero początek - przekonuje. - Zawsze jest tak, że coś się musi skończyć, żeby coś się zaczęło - dodaje z nadzieją.

Girls power
Ostatnią kreacją Jagody Szydłowskiej była formacja Chumbawamba. Uczestniczka zaprezentowała przebój „Tubthumping” z 1997 roku w duecie z Polą Gonciarz. - Utwór bardzo energiczny. Bardzo się cieszę, że trafiło na Polę. Oczywiście my się lubimy wszyscy, ale z Polą byłam w tym programie bardzo blisko. Lepiej sobie tego nie mogłam wymyślić - komentuje. - Z tych dwóch połączonych mocy powstało to piękne show na zakończenie - wskazuje.

Premiera singla tuż, tuż
- Bardzo mocno pracuję nad wydaniem singla, a już niebawem mam nadzieję, że całej płyty. Daję sobie tak około miesiąca i prawdopodobnie usłyszycie mnie w dużych stacjach radiowych - zapowiada Jagoda Szydłowska. Artystka ma wiele planów i marzeń do zrealizowania. - Czekam na propozycje! Może ktoś się odezwie. Pomysłów i czasu mam dużo. W tym momencie bardzo skupiam się na rozwoju muzycznym - podkreśla.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 19, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo