2023-11-03

Ewelina Flinta: To ogromne szczęście trafić na takich ludzi

Zdobywczyni Żelaznej Twojej Twarzy o ekipie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ewelina Flinta podsumowuje niezapomnianą przygodę w muzycznym show w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL po finale. Co mówi o pozostałych uczestnikach rywalizacji? Czy wcielając się w różne postaci, ma poczucie, że wyszła ze swojej strefy komfortu? Jakie ma plany na przyszłość? Zobacz wideo!

Dream team
Ewelina Flinta przyznaje, że pozostali uczestnicy i ekipa programu to jedna wielka rodzina. - Czuję się podekscytowana, szczęśliwa, że mogłam przeżyć tak cudowną przygodę. Mimo że wszyscy mieliśmy trudne momenty, okropne dołki i też łzy się polały nie raz, finalnie to była ogromna przygoda. Poznaliśmy niesamowitych ludzi, mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy właśnie na siebie - mówi.

W stronę aktorstwa?
Pracując nad metamorfozami, zdobywczyni Żelaznej Twojej Twarz odkryła przed sobą nowe możliwości. - Przekroczyłam wiele granic, które wydawało mi się, że są nieprzekraczalne - stwierdza Ewelina Flinta. - Mam nadzieję, że czeka na mnie jeszcze wiele niespodzianek od życia i naprawdę jestem bardzo otwarta na nie - dodaje gwiazda, która po programie myśli nawet o aktorstwie. - Ja się nie wpraszam nigdzie. Ale gdyby mi się coś takiego przydarzyło, to rzeczywiście byłoby to cudowne - kontynuuje.

Nowości muzyczne
Zanim jednak plany związane z graniem na małym lub dużym ekranie, Ewelina Flinta przygotowuje się do wydania nowego albumu. - Niesamowite to jest, że tytuł mojej płyty „Mariposa”, czyli po hiszpańsku motyl, pięknie się łączy z tym, co się tutaj wydarzyło. Czuję, że rozwinęłam skrzydła i lecę, jestem wolna - kończy wokalistka.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 19, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo