2023-11-05

Jakub Gąsowski: Absolutnie bym to jeszcze raz powtórzył

Uczestnik 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na zakończenie programu. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Jakub Gąsowski ocenia swój udział w muzycznej produkcji Polsatu. Co mówi po dziesięciu odcinkach o doświadczeniach zebranych na scenie oraz metamorfozach? W którą stronę zamierza skierować karierę i jakie są jego plany?

Czas ruszyć do przodu
W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” prezentował się m.in. jako Fred Durst, Ed Sheeran, Andrzej Zaucha, Jerzy Stuhr i Netta. Wygrał ósmy odcinek jako Ronnie Van Zant. Jak podsumowuje 19. edycję show? - Mam ambiwalentny stosunek do tego. Z jednej strony zdaję sobie sprawę, że pewne rzeczy się kończą i trzeba iść dalej. Takie jest życie, czy się komuś to podoba, czy nie - odpowiada. - Natomiast, z drugiej strony, jest mi trochę smutno, bo to była świetna przygoda, wspaniali ludzie - dodaje. - Dziękuję wszystkim, którzy ten program realizują. Jeżeli bym mógł, absolutnie bym to powtórzył - podkreśla uczestnik.

Plany i marzenia
Jakub Gąsowski nie spoczywa na laurach i kontynuuje karierę aktorsko-wokalną. - Gram w spektaklu „Sinatra 100+”. To jest mój autorski spektakl. Przy pomocy wielu wspaniałych ludzi i ich energii, udało nam się stworzyć coś prawdziwie od serca - opowiada o projekcie. To jednak nie wszystko, co przygotował. - Mam swój recital, z którym chciałbym ruszyć w Polskę: „Sinatra kontra Młynarski” - kontynuuje. Przed nim również te niezrealizowane plany. - To jest moje nieśmiałe marzenie, ale chciałbym w przyszłości bliższej lub dalszej, wydać swoją EP-kę - zapowiada uczestnik.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 19, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo