2023-11-01

„Przyjaciółki”: Rywalizacja w opiece nad Ingą. Kto lepszy?

Robert z Andrzejem, czy Patrycja z Anką? Bliscy prześcigają się w pomaganiu dochodzącej do siebie po operacji Gruszewskiej, co zaczyna być męczące... Czy gotowi na wszystko mężczyźni są w stanie podjąć się zorganizowania podpowiedzianej przez koleżanki wyprawy poza miasto, aby zdobyć lecznicze produkty? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Nadopiekuńczy panowie
Przyjaciele Ingi wzięli sobie za punkt honoru, by dbać najlepiej jak potrafią o mamę swoich dzieci. Andrzej z Robertem zgłębili wiedzę na temat stopniowego poszerzania diety w czasie rekonwalescencji. Serwują chorej kleiki oraz gotowane warzywa, wszystko wedle zaleceń lekarza. Ich opieka jest aż nadto troskliwa. Inga wzywa na pomoc dziewczyny.

Kobiety kontra chłopaki
Panowie na wstępie wizyty przyjaciółek proszą, aby nie siedziały za długo, bo Inga jest jeszcze osłabiona. Mające za misję pozbycie się ich chociaż na chwilkę, dziewczyny dopytują o jakość sprawowanej opieki:
- Powiedzcie, że dajecie jej super food - mówi Patrycja, zaczynając grę.
- Super, co? - pyta Robert.
- Pyłek pszczeli, siemię lniane, ostropest - tłumaczy Anka. - Herbatka z pokrzywy jest zdrowa - dodaje. - A jeszcze bardziej zupa, ma dużo żelaza - poucza Patrycja. - Ale pod warunkiem, że jest świeżo zbierana. Najlepiej z dala od miasta - podpuszcza chłopaków.
Czy mężczyźni decydują się na wycieczkę i zbieranie cennego składnika na zupę dla zdrowia Ingi?

  

„Przyjaciółki” - sezon 22, zobacz odcinek 263:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.