2023-10-31

„Gliniarze” - odcinek 865: Koszmar śmierci po pogrzebie

Gdy stypa dobiega końca, córka oferuje ojcu, że sama wszystko posprząta i prosi go, aby odpoczął. Zmęczony mężczyzna siada na krześle i wpatruje się w zdjęcie zmarłej żony. Kiedy córka wychodzi po telefon, do domu wkracza mężczyzna z nożem i usiłuje zabić żałobnika. Dziewczyna słyszy krzyk, a gdy wbiega do pokoju, widzi nieprzytomnego ojca i kałużę krwi...

Na stypie zaatakowany zostaje mężczyzna, który właśnie pochował swoją żonę. To próba zabójstwa. Na jaw wychodzi poważny konflikt ofiary z bratem, a to dopiero początek szokujących faktów, które w trakcie śledztwa poznają detektywi. Okazuje się, że w tej miejscowości dochodziło do wielu podejrzanych sytuacji, a ofiara nie jest taka niewinna, jak to początkowo wyglądało. Czy detektywi przebiją się przez mur milczenia i dowiedzą się, co naprawdę się tam dzieje?

Tymczasem Irena prosi Zarębskiego o pomoc w jednym ze śledztw wydziału wewnętrznego, w którym szuka policjanta podejrzewanego o zabójstwo. Okazuje się, że Zarębski zna go osobiście.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat