2023-10-30

„Gliniarze” - odcinek 864: Nieoczekiwane najście nocą

Atrakcyjna młoda dziewczyna ubiera się w kusą, seksowną bieliznę, maluje paznokcie, robi wyrazisty makijaż i - jak stwierdza - zamierza trochę zarobić. Wydaje jej się, że jest sama w swoim domu w Otwocku, ale nagle słyszy hałas. Do pokoju wdziera się postawny mężczyzna w kominiarce. Ona nie wie, kim on jest, ale wie, że nie ma jak przed nim uciec...

W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do brutalnego gwałtu na nastolatce. Śledztwo prowadzą Kuba i Krzysztof, którzy szybko wpadają na trop pierwszego podejrzanego - jej byłego chłopaka, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Szybko okazuje się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i żeby ją rozwiązać, śledczy muszą poznać tragiczną przeszłość dziewczyny. Czy detektywi są w stanie odkryć tożsamość gwałciciela? I jak dramatyczne może się okazać jego zatrzymanie?

Natalia bierze wolne i angażuje się w poszukiwania zaginionego Antosia. Chłopiec zniknął podczas pobytu u swojej biologicznej matki i od kilku dni nie ma z nim kontaktu. Czy odnajdzie się cały i zdrowy?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat