2023-10-22

„Teściowie” - odcinek 16: Komplikacje z namiętności

Andżelika znajduje podejrzany ślad na ciele Lucjana. Okazuje się, że nie tylko on go ma... Podobny siniak z ugryzieniem widnieje bowiem na ramieniu jej ojca. Obaj twierdzą, że to wina psa. Czyżby? Tymczasem Roman dostaje niezwykłą nowinę, którą nie może się swobodnie dzielić. Co zrobi? „Teściowie” w niedzielę od godz. 22:10 w Polsacie.

Zebranie trójki przyjaciół
Roman dowiaduje się, że ma całkiem nowego syna. Obawia się reakcji Doroty, więc z pomocą doktora Niskiego obmyśla sprytny plan. Dziecko musi mieć ojca, więc będzie nim... Lolek. Trzeba go tylko do tego przekonać.

Rysopis i obywatelska postawa
Tymczasem Zenon zamawia swój portret w rzymskiej todze i z wieńcem laurowym na głowie. Wykorzysta go do kolejnej próby udaremnienia ślubu i zemsty na byłym koledze ze szkoły, Romanie. Wizyta na komendzie policji komplikuje jednak jego chytry plan.

Wyjątkowo groźny pies
Podczas miłosnych igraszek Andżelika odkrywa, że Lucjan ma w okolicach szyi podejrzanego siniaka oraz ślad po zębach. Chłopak tłumaczy się, że ugryzł go pies, ale dziewczyna mu nie dowierza. Jej zdziwienie jest tym większe, gdy odkrywa podobne ślady na ramieniu swojego ojca, który również twierdzi, że ugryzł go pies.

„Teściowie” - zobacz odcinek 16:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat