2023-10-15

„Teściowie” - odcinek 14: W życiu czasami rządzi przypadek

Andżelika i Lucjan szukają mieszkania. Wizyta w wieżowcu przybiera nieoczekiwany obrót. Na początku jest bardzo przyjemnie, ale splot okoliczności sprawia, że zakochani zostają wystawieni na poważną próbę. Jak sobie radzą? Swoje problemy mają także Zenon i Dorota. „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Droga przez mękę
Marząca o prestiżowym mieszkaniu Andżelika razem z Lucjanem idą na spotkanie z agentem nieruchomości. Apartament znajduje się na jednym z ostatnich pięter wieżowca. Urzeka ich przestrzeń, widoki i lokalizacja, ale... nie mogą dostać się do windy. Zejście na dół jest prawdziwym wyzwaniem.

Szykując się do przejęcia
Zenon nie może zamówić kolejnego transportu prostych bananów, a przygoda Violetty z reklamą też się skończyła. Nagórscy postanawiają więc sfinalizować deal z Ledwoniami. Pomagam im w tym pani prawnik z renomowanej kancelarii, która potem odwiedza gabinet doktora Niskiego...

To jednak nie był pech
Do salonu Doroty przychodzi ważny klient. Dyrektor Izby Skarbowej zostaje omyłkowo wzięty za znajomego właścicielki, który ma zostać ostrzyżony „na Bruce'a Willisa”. Kiedy sprawa wychodzi na jaw, na personel pada blady strach. Mężczyzna wzywa Ledwoniową na spotkanie, podczas którego oznajmia jej, że... nowa fryzura odmieniła jego życie!

„Teściowie” - zobacz odcinek 14:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat