2023-10-08

„Teściowie” - odcinek 12: Uwaga na „króla garowników”!

Niecodzienny pomysł Romana wprowadza spore zamieszanie. Nieświadomie decyduje się na „dziarę”, którą w więzieniu noszą groźni bandyci. Momentalnie wzbudza to powszechny szacunek. Zenon traktuje to jako wyzwanie i nie zamierza czuć się gorszy. On także postanawia zrobić sobie tatuaż. Do czego to prowadzi? „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Promocyjna oferta
Roman przechodzi kryzys wieku średniego i jak zwykle przychodzi po radę do przyjaciela rodziny, doktora Niskiego. Zainspirowany wizytą w gabinecie wpada na pomysł zrobienia sobie tatuażu. Nie chce jednak wydawać na to zbyt dużo pieniędzy, więc korzysta z promocyjnej oferty, co ma później swoje konsekwencje.

Poczta pantoflowa
Informacja, że ojciec Lucjana ma tatuaż dochodzi do Andżeliki, która dzwoni do Zenona, żeby podzielić się z nim tą nowiną. Nagórski jest zaskoczony wieścią o mrocznej przeszłości Romana, który miał siedzieć w więzieniu. Okazuje się, że wytatuowany rysunek oznacza, że Ledwoń był „królem garowników”.

I kto tu rządzi?
W tej sytuacji Zenon nie może okazać się mniej ważny. Ambicja Nagórskiego, który chce zmienić warunki przyszłej współpracy z Ledwoniami, została podrażniona, dlatego również pokazuje się z tatuażem. Kto wygra tę rywalizację?

„Teściowie” - zobacz odcinek 12:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat