2023-10-15

„Teściowie” - odcinek 13: Nowe gwiazdy świata reklamy

Violetta i Zenon próbują swoich sił na małym ekranie. Klip z ich udziałem robi furorę, a obojgu zapewnia dodatkowy zastrzyk pieniędzy. Sława Nagórskiej prowadzi jednak do niespodziewanej sytuacji. Tymczasem Roman, który czuje się śledzony, zostaje posądzony o zdradzanie Doroty. „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Sposób na biznes
Andżelika zdradza matce, że trwają poszukiwania dojrzałej kobiety do nowej reklamy, więc Violetta bez mrugnięcia okiem postanawia wziąć w niej udział. Zainteresowany jest także Zenon, który po sprowadzeniu do kraju kontenera prostych bananów potrzebuje sposobu, żeby je szybko sprzedać. Reżyser spotu jest zachwycony.

Co dzieje się z Romanem?
Dorota zauważa dziwne zachowanie Romana. Swoimi obawami dzieli się z koleżankami w salonie. Pati natychmiast przekazuje tego newsa „Lolkowi”, który chce... świętować z rzekomo niewiernym mężem siostry. Wieść o zdradzie Romana dochodzi również do doktora Niskiego. Roman jak zwykle udaje się do niego po poradę, ale takiej diagnozy się nie spodziewa.

Niespodziewany gość
Zarówno proste banany, jak i Violetta w reklamie odnoszą wielki sukces. Nagórska ze względu na finanse zgadza się przyjąć u siebie osobę, która wygra konkurs „Obiad z gwiazdą”. Zenon jest wstrząśnięty, kto pojawia się pod drzwiami ich domu...

„Teściowie” - zobacz odcinek 13:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat