2023-10-20

Martyna Kupczyk: Stajemy na głowach dla tych rodzin

Architektka programu „Nasz nowy dom” opowiada POLSAT.PL o wyzwaniach w 21. sezonie. Martyna Kupczyk od początku istnienia produkcji przygotowuje projekty dla doświadczonych przez los rodzin. Każdy remont jest inny i wymaga skupienia na odmiennych kwestiach, ale jak zawsze pomaganie bohaterom przynosi radość. Które momenty dają szczególną satysfakcję? Nowe odcinki w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Spełnić marzenia rodzin
Po dziesięciu latach pracy przy programie emocje towarzyszące pięciodniowym remontom są nieustająco olbrzymim zastrzykiem motywacji do działania, a bohaterowie niezmiennie budzą podziw. - Rodziny, którym wyremontowaliśmy domy, są niesamowite. Będę się może powtarzać, ale każda z nich jest inna - wskazuje Martyna Kupczyk i dodaje, że przygotowanie każdego projektu to wyzwanie. - Staramy się sprostać oczekiwaniom. Dowiadujemy się, co rodziny chciałyby mieć i stajemy na głowie, żeby udało nam się to wykonać - zaznacza.

„Dobra robota” jest wtedy, gdy...
Architektka reakcję rodziny widzi dopiero podczas premierowej emisji w telewizji. Jakie momenty szczególnie dają satysfakcję? - Dzieciaki, które mówią „jest pięknie, nie chcę wychodzić” i rzeczywiście nie chcą oglądać reszty domu. Wtedy stwierdzam „no, dobra robota” - zdradza Martyna Kupczyk. - Ale wcześniej słyszymy od produkcji, jakie były reakcje rodziny. Sama o to dopytuję - podkreśla.

„Nasz nowy dom” - sezon 21, zobacz odcinek 295:

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat