2023-10-06

„Nasz nowy dom”: Szczególne zadania, aby uwierzyć w siebie

W 293. odcinku programu Ela Romanowska przygotowała wyjątkową niespodziankę. Prowadząca zabrała panią Katarzynę do jednego z warszawskich teatrów, aby wzmocnić jej pewność siebie. Mieszkająca w Stasinie mama trójki nastolatków, z trudem wiążąca koniec z końcem, na scenie wykonała kilka zadań, które potem oceniła jako cudowne doświadczenie. „Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie.

Wyzwania rodzicielstwa
Pani Katarzyna samotnie wychowuje trójkę dzieci: 18-letniego Nataniela, który zmaga się z Zespołem Aspergera, 15-letnią Łucję i 13-letnią Zuzannę. Kobieta stara się, aby niczego im nie brakowało, ale choć chwyta się różnych dorywczych prac, to nie zawsze starcza im pieniędzy. Chciałaby rozpocząć pracę w salonie detailingu, a prowadząca przygotowała niespodziankę, żeby umocnić jej wiarę w siebie.

Szukając pozytywów
Bohaterka 293. odcinka podczas wakacji w Warszawie została zabrana do teatru, w którym Ela Romanowska występuje na co dzień. Na scenie czekało na nią przygotowane lustro, na którym wypisała pozytywne cechy charakteru, które ją opisują. - To zawsze jestem tylko ja i aż ja. Mam problem z mówieniem dobrze o sobie - przyznała pani Katarzyna.

Wykrzyczeć złe emocje
Następnie prowadząca chodziła wśród rzędów, prosząc o głośne i wyraźne odczytanie wspomnianych cech. Na koniec pani Katarzyna ze wsparciem Eli Romanowskiej dała upust wszelkim złym odczuciom i emocjom, „wykrzykując” je ze sceny. - To było fajne. Zmuszenie mnie do tego, żebym była słyszalna. To nowe, cudowne doświadczenie - mówiła dzielna mama trójki nastolatków.

„Nasz nowy dom” - sezon 21, zobacz odcinek 293:

Nasz nowy dom w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat