2023-10-03

Monika Miller dla POLSAT.PL: Tych części ciała nie wytatuuję!

Aktorka grająca w serialu „Gliniarze” Żanetę opowiada o postaci i prywatnym zamiłowaniu do zdobienia skóry. Mimo że tatuaże są jej znakiem rozpoznawczym i pasją, którą dzieli się z bohaterką, to - jak zdradza - nie przekroczy w tej dziedzinie pewnych granic. Gdzie nie umieści żadnych rysunków i dlaczego? I co oprócz wyglądu łączy ją z policyjną ekspertką od sieci? „Gliniarze” od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Polsacie.

Aktorka kontra postać
Monika Miller swojej postaci użycza charakterystycznej powierzchowności, ale dzieli z nią też wiele cech charakteru. W czym są podobne? - Żaneta jest zadziorna i sympatyczna, chociaż nie wygląda na pierwszy rzut oka. Jest też sarkastyczna - analizuje aktorka.

Granice artystyczne
Mimo że tatuaże pokrywają coraz większą część jej ciała, również tak eksponowane rejony jak szyja i dekolt, to są miejsca, których gwiazda nie zamierza nigdy pokryć rysunkami. - Twarz nie, bo telewizja wymaga, aby robić sobie make-up. Te stylizacje muszą być różne, czasem delikatne, czasem ostre, a tatuaż psułby wszystko - wyjaśnia.

Z myślą o przyszłości
Jest też inna strefa, łatwiejsza do ukrycia, ale mimo to wyłączona z ozdabiania skóry. - Nie wytatuowałabym brzucha. Ale tylko ze względu na to, że jak kiedyś zajdę w ciążę, to boję się, że ten tatuaż się po prostu rozejdzie - zdradza serialowa Żaneta.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat