2023-09-24

„Teściowie” - odcinek 7: Zenona pomysł na rodzinny biznes

Biznesmen Nagórski szuka sposobu na ochronę swojego majątku. Wejście w spółkę z Ledwoniami ma być receptą na spodziewane problemy z Urzędem Skarbowym. Rodzice Lucjana są chętni, ale kłopotem jest zorganizowanie część środków. Tymczasem młodzi niespodziewanie ze sobą zrywają... „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Nagła decyzja
Zazdrosny o Andżelikę Lucek przychodzi z nią na casting. Na nieszczęście swojej dziewczyny, to on interesuje sobą reżysera i dostaje rolę w reklamie. Marząca o wielkiej karierze dziewczyna nie może tego przeboleć, z kolei młody Ledwoń nie uważa, żeby zrobił coś złego. Okopani na swoich pozycjach młodzi postanawiają ze sobą zerwać.

Jak uratować firmę?
Wciąż obawiający się Urzędu Skarbowego Zenon wpada na pomysł założenia z Ledwoniami spółki. Wysyła Violettę do salonu Doroty. Ta podczas wizyty dowiaduje się, że z usług fryzjerskich korzysta sam naczelnik urzędu skarbowego i przekręcając jego słowa wieszczy finansową katastrofę firmy. Trzeba działać!

Środki na wspólny biznes
Zenon przedstawia rodzicom Lucka wizję rodzinnego biznesu. Na bazie istniejącego salonu kosmetycznego Doroty ma powstać ich sieć. Spółka będzie wymagała dość dużego wkładu finansowego, a Nagórscy nie chcą wykładać całej kasy, więc Dorota zwraca się z prośbą o pożyczkę do Lolka. Ten jednak ma inne plany. Chce kupić mieszkanie. Co dalej?

„Teściowie” - zobacz odcinek 7:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat