2023-09-17

„Teściowie” - odcinek 6: Lucjan wodzony na pokuszenie

Dorota razem z Pati chce namieszać w związku syna z Andżeliką. Relacja młodych nie podoba się nie tylko Nagórskim. Korzystając z pomocy pracownicy doprowadza do spotkania chłopaka z atrakcyjną dziewczyną, która w dodatku interesuje się historią. Co na to zapalony mediewista? „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Z rządowym wsparciem
Podczas obiadu u Doroty, doktor Niski wspomina o nowym programie rządowym „Plus się rodzi”. Za zajście w ciążę można otrzymać bezzwrotną dotację - nawet sto tysięcy złotych. Dochodzą do wniosku, że Lucek i Andżelika powinni z tego skorzystać. O zaświadczenie o ciąży zadba sam Niski.

Ponownie rozpalić związek
Okazuje się, że małżeństwo Ledwoniów przechodzi kryzys. Roman w rozmowie z Lucjanem z rozrzewnieniem wspomina czasy szaleństw młodości i zestawia je z okresem stagnacji w związku z Dorotą. Postanawia coś z tym zrobić, więc odwiedza doktora Niskiego w jego gabinecie, aby się go poradzić.

Kuszenie Lucjana
Zenon myśli nad wynajęciem detektywa, który miałby skompromitować Lucjana w oczach Andżeliki, albo nad podsunięciem mu dziewczyny. Tymczasem w salonie Doroty także trwają rozmyślania nad tym, jak przerwać związek. Pati zachwala swoją koleżankę, która jest „czempionem w te klocki”. Razem doprowadzają do spotkania Lucka z pewną interesującą nieznajomą.

„Teściowie” - zobacz odcinek 6:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat