2023-09-17

„Teściowie” - odcinek 5: Gdzie ślub? Odmienne pomysły

Andżelika i Lucjan mają własną koncepcję dotyczącą ceremonii i wesela. Chcą pobrać się w zagranicznym kraju, aby nie użerać się z rodziną. Swój pomysł wykorzystania ślubu córki ma Zenon, który upatruje w tym szansę na rozbicie jej związku. Do akcji wkracza jednak babcia przyszłej panny młodej. „Teściowie” w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Podstęp Nagórskiego
Zenon obmyśla nowy plan, jak udaremnić ślub córki z Luckiem. Prosi o pomoc Brygidę, siostrę bliźniaczkę swojej żony. Według jego instrukcji znajduje dla młodych fantastyczne miejsce na wesele, ale pierwszy wolny termin wypada dopiero za trzy lata. Zenon jest zachwycony! Liczy na to, że do tego czasu po uczuciu młodych nie będzie nawet śladu.

Dieta - cud
Przygotowania do uroczystości sprawiają, że Roman dostrzega swój brzuszek. Postanawia wprowadzić nowe nawyki żywieniowe. Przed ślubem syna chce wziąć się za siebie z pomocą diety - cud. - Oszczędzę na jedzeniu, będzie na rozrywki - stwierdza. Przypadkiem trafia na bardzo nietypową kurację...

Warunki babci
Sen z powiek obu rodzinom spędzają koszty i organizacja wesela. Do tego Zenon ciągle drży na myśl przed kontrolą skarbową. W domu Nagórskich pojawia się matka Violetty, która proponuje pomoc w sprawach finansowych. Przy okazji stawia Andżelice ultimatum, jak ma wyglądać ślub wnuczki.

„Teściowie” - zobacz odcinek 5:

Teściowie w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat