2023-09-15

Gwiazdorzy rocka na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Kuba Szmajkowski i Marcin Januszkiewicz w nowych wcieleniach w 2. odcinku show. Gwiazdy prezentują metamorfozy w charyzmatycznych liderów grup Måneskin i Maroon 5. Jak radzą sobie z tymi wyzwaniami i jak jurorzy je oceniają? Co mówią o występach? Zobacz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Rock prosto z Włoch
Po zwycięskim odcinku i roli Kendricka Lamara Kuba Szmajkowski obiera zupełnie inny obiekt aktorskich zainteresowań. Wokalista wciela się w rolę charyzmatycznego lidera formacji Måneskin. Damiano David to charakterystyczna postać w świecie rockowych gwiazd. - Jesteś wszechstronny i we wszystkim się sprawdzasz. Bardzo mi się podobało - ocenia występ Paweł Domagała. - Ja ci życzę, żebyś zawsze dostawał taki rodzaj muzyki, której nie lubisz albo nie czujesz. Od początku mówisz, już trzeci raz z rzędu, że to nie twój klimat. Ty w ogóle lubisz jakąś muzykę? - śmieje się juror.

  

Utwór skrojony na uczestnika
Marcin Januszkiewicz przypomina z kolei jeden z wielkich przebojów grupy Maroon 5. Jako Adam Levine śpiewa przebój zatytułowany „One More Night”. Co na to jurorka show? - Wokalnie było widać, że ci to leży idealnie, także tak jak powiedziałeś, to naprawdę twoja tessitura. Czysto, elegancko, w punkt, była energia, wszystko było - mówi Małgorzata Walewska.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 19, zobacz odcinek 3:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo