2023-09-14

„Żony Warszawy”: Monika Goździalska w ogniu krytyki

W drugim odcinku programu do ekipy kobiet sukcesu dołącza znana skandalistka. Pojawia się niezapowiedziana na jednym z zamkniętych przyjęć. Reakcje pań na jej przybycie są skrajne, podobnie jak opinie, które wyrażają wprost przy niej lub poza planem. Zobacz piorunujące wrażenie, jakie Monika Goździalska zrobiła na bohaterkach programu „The Real Housewives. Żony Warszawy”.

Zmiana układu sił?
W drugim odcinku „The Real Housewives. Żony Warszawy” producenci postanowili zdetonować prawdziwą bombę. Kiedy widzom i uczestniczkom wydaje się, że już wiadomo, kto kogo lubi, a gdzie próżno doszukiwać się choćby cienia sympatii, do gry wchodzi ONA. Decyzja o dołączeniu do składu Żon znanej skandalistki, modelki, pisarki, influencerki i businesswoman, czyli Moniki Goździalskiej, wywraca relacje w programie do góry nogami.

Zaskoczenie i niedowierzanie
Szok, to pierwsze wrażenie, jakie wywołała Monika. Dalej było tylko mocniej. Wszystkie dawne konflikty i alianse poszły w kąt. Panie na moment połączyły się w jednym wspólnym froncie. - Kim ty k... jesteś? - wykrzykuje do niej wprost Monika Żochowska. - Miniówa, dziary, usta, dekolt… Wygląda jak siostra Dody - rzuca Sara w komentarzu. Jednak największe wrażenie Goździalska wywiera na Magdzie. - Dla mnie to jest taki twór. Na tle nas, to regionalny koloryt - stwierdza Świadoma Bogini. - Ona do nas nie pasuje! - dodaje.

  

Czy Żony zmienią zdanie na jej temat? Jak dalej potoczą się losy Moniki Goździalskiej w programie?

„The Real Housewives. Żony Warszawy” - zobacz odcinek 2:

The Real Housewives. Żony Warszawy w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial