2023-09-14

„Przyjaciółki”: Oglądaj powtórki serialu na antenie Polsat 2

Jesteś fanem hitowej produkcji Polsatu? Nie martw się, że przegapiłeś któryś z odcinków! A może chcesz jeszcze raz poczuć te emocje? Specjalnie dla wielbicieli oraz tych, którzy nie mogą śledzić losów ulubionych bohaterek w czwartki, ponowna emisja serialu „Przyjaciółki” w wieczornym paśmie Polsat 2 w każdą sobotę o godz. 19:00.

Emocjonujący 22. sezon
Życiowe historie czterech serdecznych koleżanek, Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy od jedenastu lat widzowie Polsatu śledzą z zapartym tchem. Serial „Przyjaciółki” to produkcja, którą pokochały miliony Polek, a często wraz z nimi całe rodziny. Któż by nie marzył o takiej wyjątkowej relacji. Ten sezon jest inny niż wszystkie, warto więc śledzić perypetie bohaterek szczególnie uważnie.

Jeszcze raz
Nie ma w życiu nic cenniejszego niż osoba, z którą możesz dzielić swoje troski, radości i marzenia. Dziewczyny są idealnym przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi przetrwać wszystko. Fanom serialu trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. A kiedy coś jest tak dobre, że chcesz to obejrzeć jeszcze raz lub nie masz czasu w tygodniu, zajrzyj na Polsat 2 i oglądaj powtórki programu w weekend.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT i w soboty o godz. 19:00 w Polsat 2.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial