2023-08-18

Ewelina Flinta: Układam sobie na nowo techniki śpiewania

Piosenkarka o lekcjach wokalu w 19. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ewelina Flinta jest jedną z uczestniczek, która bierze udział w muzycznej produkcji. Jak ocenia umiejętności pozostałych gwiazd? Co mówi o zajęciach z Agnieszką Hekiert? Czy w międzyczasie znajdzie czas, aby nagrać solowy materiał? Nowe metamorfozy artystów od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Dream team
Ewelina Flinta nie ukrywa, że uczestnicy w 19. edycji show są na dobrej drodze, aby zaprzyjaźnić się ze sobą na lata. - Spodziewajcie się cudownej ekipy. To fantastyczni ludzie. Nie dość, że bardzo utalentowani, to są bardzo wrażliwi. Wspieramy się nawzajem - przekonuje piosenkarka. Co mówi o Jagodzie Szydłowskiej, która wygrała casting? - W ogóle nie daliśmy jej odczuć, że jesteśmy gwiazdami. Natychmiast ją włączyliśmy do grupy - podkreśla artystka.

  

Nauka na piątkę
- Na nowo układam sobie w głowie wszystkie te techniki, których używam śpiewając. Tu podniebienie podnieść, tu rejestr bardziej na nos, bardziej gdzieś piersiowy rejestr. Rozkładamy na czynniki pierwsze każdego artystę, którego mamy podrobić - pochyla się nad lekcjami z Agnieszką Hekiert Ewelina Flinta. Doświadczona piosenkarka przyznaje, że dużo się uczy podczas pracy nad kolejnymi metamorfozami. - To jest bardzo ciekawe, bo musimy wyłapać ogromne niuanse. W niektórych postaciach jest tego bardzo, bardzo dużo - komentuje.

Co przyniesie kołowrotek?
Gwiazda zaznacza, jakich artystów nie chciałaby wylosować. - Na pewno boję się rapu i bardzo popowego utworu z ogromną ilością choreografii. Uwielbiam tańczyć, ale to jest improwizacja, taki spontan, moje ciało mi mówi, co mam robić, idę za tym. Choreografia to co innego - konkretne zasady, konkretny ruch - tłumaczy.

  

Pogodzić wszystkie obowiązki
Ewelina Flinta szykuje się na intensywną jesień, bowiem przygotowuje się do wydania płyty. - Wypuściłam już cztery nowe utwory, ostatni to „Sama na planecie” - opowiada. Pomimo prób i treningów do programu, cały czas koncentruje się na rozwijaniu solowej kariery. - Muszę znaleźć czas, żeby skończyć dwa nagrania pomiędzy odcinkami. Pewnie też nagram jeszcze jakiś teledysk. Mam kilka koncertów do zagrania - mówi.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo