2023-08-16

„Ewa gotuje”: Nowości w kolejnym sezonie programu!

Po wakacyjnej przerwie Ewa Wachowicz przygotowała niespodzianki dla widzów. Jesienią emisja najnowszych odcinków programu kulinarnego. Czym tym razem zaskoczy prowadząca? Jakie potrawy zaprezentuje? Jakich składników użyje? A może zaprosi interesujących gości? Co zmieni się w formule produkcji? Nowe odcinki „Ewa gotuje” od 2 września o godz. 10:10 w Polsacie.

Oglądaj Ewa gotuje online na polsatboxgo.pl.

Gotuj z Ewą!
W tym sezonie będzie smacznie i zdrowo, natomiast potrawy okażą się na tyle proste, choć jednocześnie zaskakujące, że każdy, nawet jeśli w kuchni stawia pierwsze kroki, powtórzy je we własnych czterech ścianach. Ale to nie wszystko, bowiem przy okazji autorka programu pokaże trochę kulinarnych trików, opowie też co nieco o zapleczu realizacji telewizyjnej. Niejako przy okazji kucharzenia Ewa Wachowicz opowie też co nieco o swym prywatnym życiu, pokaże gdzie i jak mieszka oraz w jaki sposób spędza wolny czas.

Goście specjalni
Jakie tajemnice z własnego doświadczenia zdradzi gospodyni? W nowym sezonie widzowie przekonają się, jak łatwo zrobić śniadanie dla ucznia, co smakowitego zabrać na wycieczkę, a także jak zatrzymać wakacyjne smaki z zagranicznych podróży. A to jeszcze nie koniec niespodzianek. Od czasu do czasu Ewa zaprosi ciekawych gości, którzy opowiedzą o swych niezwykłych pasjach, czy też o tym, jak się odżywiają.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuchnia, fit, podróże, zdrowe życie (@ewawachowicz)

Kim jest Adam z „Ewa gotuje”?
Skoro jest Ewa, musi być i Adam! W nowych odcinkach widzowie poznają bliżej sous chefa prowadzącej, który wspiera ją w przygotowaniu wszystkich potraw na antenie. Adam od lat pomaga w przygotowaniu składników niezbędnych do gotowania. Mało tego, serwując wyśmienite obiady, dba o to, by ekipa realizująca program nie chodziła głodna. Zdarzy się jednak, że to on zagra pierwsze skrzypce przed kamerami. Jak mu to wyjdzie?

Nowe otwarcie
Co jeszcze zaskoczy fanów programu? Odpowiedź jesienią 2023 roku w Polsacie. Cała seria potrwa niemal do końca grudnia. Ostatni odcinek zaprezentuje kuchnię typowo świąteczną, a program wyemitowany tydzień wcześniej będzie pięćsetny! Nowy sezon serialu liczy 17 odcinków. Producentem programu jest Promiss.

Nowe odcinki Ewa gotuje od 2 września w sobotę o godz. 10:00 w Telewizji POLSAT.