2023-08-07

Sierpień w Polsat Box Go. Sprawdź filmowe nowości

W sierpniu w Polsat Box Go debiutują między innymi komedia kryminalna „Mafia Mamma” z Toni Collette i Moniką Bellucci w rolach głównych oraz filmy podejmujące życiowe tematy: „Prawdziwe życie aniołów” w reżyserii Artura W. Barona czy debiut reżyserski Piotra Kujawińskiego „Życie w błocie się złoci”.

„Mafia Mamma” - premiera 10 sierpnia
Kristin (Toni Collette) to typowa amerykańska gospodyni domowa, której życie w dniu śmierci jej dziadka obraca się o 180 stopni. Z dnia na dzień staje się szefową mafijnego imperium. Posiadana przez nią wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest minimalna, wręcz zerowa. Na swoje szczęście u swojego boku ma Biancę (Monica Belluci), która nauczy ją, jak być prawdziwą matką chrzestną. Kristin jako nowa głowa rodziny zaskoczy wszystkich, w tym siebie samą. „Mafia Mamma” - matka chrzestna jest tylko jedna.

„Prawdziwe życie aniołów” - premiera 18 sierpnia
Czasami jest się aniołem, a czasami ma się anioła przy sobie. Adam (Krzysztof Globisz) to ceniony aktor i pedagog, który przechodzi rozległy udar. W wyniku choroby doznaje afazji. Jego żona Agnieszka (Kinga Preis) robi wszystko, aby mąż wrócił do zdrowia i mógł dalej realizować się w tym, co kocha. „Prawdziwe życie aniołów” w reżyserii Artura W. Barona to swojego rodzaju kontynuacja przeboju sprzed lat z aniołem w roli głównej.

Życie w błocie się złoci - w serwisie od 3 sierpnia
Marzenia są po to, żeby je spełniać, ale co w sytuacji, jeśli przez błędy życia doczesnego spadną na drugi plan? „Życie w błocie się złoci” to debiut reżyserski Piotra Kujawińskiego, historia młodego, utalentowanego chłopaka z blokowiska (Bartłomiej „Małach” Małachowski), który wraz z kolegami chce wydać płytę hip-hopową. Spełnienie marzenia staje pod znakiem zapytania, kiedy jeden z chłopców zostaje aresztowany. W obsadzie między innymi Michał Pawlik. Mateusz Kocięcki i Jan Nowicki.

Polsat Box Go Premium - filmy, seriale, rozrywka i ponad 100 kanałów tv
Pakiet Polsat Box Go Premium to najnowsze polskie seriale na wyłączność, ponad 100 kanałów telewizyjnych, przedpremierowe odcinki wybranych produkcji Telewizji Polsat i TV4, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, kinowe hity także w 4K, rozrywka, informacje i bajki.

Wszystkie treści można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat