2023-08-04

Jesienne nowości Polsat Box Go: 5 premier polskich seriali

Najbliższe miesiące w Polsat Box Go to premiery najnowszych polskich seriali premium - od komedii po thrillery psychologiczne. W serwisie komediowo-obyczajowy „Rafi” z Danutą Stenką i Pawłem Domagałą, pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny „Krew” z Małgorzatą Foremniak, Ireneuszem Czopem i Piotrem Trojanem oraz adaptacja bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort „Grzechy sąsiadów” z Marianną Zydek, Michałem Żurawskim, Martą Żmudą-Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim.

Nie tylko nowe tytuły
Do serwisu trafią także kolejne sezony znanych produkcji - kontynuacja historii szalonej miłości Karoliny i Maxa w drugim sezonie serialu „Rodzina na Maxa” z Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim oraz przygód dziadków i rezolutnej wnuczki w drugim sezonie produkcji „Swaci” z Moniką Krzywkowską i Mariuszem Kiljanem. Nowości będą dodawane do pakietu Polsat Box Go Premium i będzie można je oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie, na wielu urządzeniach. Wszystkie tytuły zostały wyprodukowane na zlecenie Telewizji Polsat.

„Rafi”
Prowadzący beztroskie i bezproblemowe życie Rafi (Paweł Domagała) diametralnie się zmienia, gdy zostaje potrącony przez samochód. Dostaje szansę na nowe życie, gdy dwóch tajemniczych dżentelmenów - Dariusz (Olaf Lubaszenko) i Artur (Piotr Rogucki) - zakłada się o jego duszę. Wysłanniczka Dariusza Krystyna (Danuta Stenka) składa Rafiemu ofertę - może wrócić do żywych i nadać znaczenie swojemu dotąd mało wartościowemu istnieniu, jeśli będzie spełniać wyznaczone przez nią zadania.
„Rafi” to serial obyczajowy w reżyserii Bartka Prokopowicza. W obsadzie: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Olaf Lubaszenko, Danuta Stenka, Piotr Rogucki.

„Krew”
Laura (Vanessa Aleksander) wraca po latach do rodzinnego miasta w związku ze śmiercią swojej matki Marii (Małgorzata Foremniak). Ta nieplanowana wizyta budzi demony z przeszłości i rzuca nowe światło na rodzinne tajemnice, a samej Laurze każe szukać prawdziwego sprawcy śmierci ukochanej mamy. Intrygujące relacje, powracająca przeszłość i próba odpowiedzi na pytanie, ile jesteśmy w stanie zrobić dla osoby, która jest najważniejsza w naszym życiu, to wiodące motywy tej produkcji.
Serial to pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny z trzymającą w napięciu fabułą w reżyserii Marcina Ziębińskiego. W obsadzie: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Piotr Trojan, Vanessa Aleksander, Katarzyna Z. Michalska, Piotr Głowacki i Kamila Baar.

„Grzechy sąsiadów”
Młode małżeństwo - Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski) - próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć wydawać się może, że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zaczynają się zacieśniać.
Serial w reżyserii Borysa Lankosza, znanego z takich produkcji jak „Ciemno, prawie noc” czy „Rewers”, jest adaptacją bestselerowego thrillera holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort. W obsadzie: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marianna Zydek, Jowita Budnik, Michał Żurawski, Sebastian Fabijański oraz Mirosław Baka.

„Rodzina na Maxa” (sezon 2)
Kontynuacja historii Karoliny i Maxa, których pomimo przeciwności i różnicy wieku połączyło szczere i szalone uczucie. W końcu doczekali się akceptacji otoczenia, a dzieci Karoliny pogodziły się z tym, że model ich rodziny nieco się zmienił i Max będzie ich ojczymem. Nic nie wskazuje na to, że nad głównymi bohaterami i ich przyjaciółmi zawisną czarne chmury.
„Rodzina na Maxa 2” to serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Marty Karwowskiej i Marii Sadowskiej. W obsadzie: Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Filip Orliński, Sonia Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk, Grzegorz Małecki, Zofia Zborowska, Helena Sujecka, Zofia Świątkiewicz.

„Swaci” (sezon 2)
„Swaci” w drugim sezonie będą kontynuacją przygód pochodzących z różnych środowisk dziadków walczących o atencję jedynej wnuczki. Zderzenie dwóch różnych światów - miejskiego i wiejskiego - jest bardzo trudne do pogodzenia. To historia pełna zabawnych sytuacji, z którymi zarówno Kwiatkowscy, jak i Gąsiorowie radzą sobie na różne sposoby. A w środku zamieszania jest ich 6-letnia wnuczka, rezolutna Maja.
„Swaci” to produkcja w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. W obsadzie: Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan, Paweł Koślik, Beata Schimscheiner, Amelia Żuchowska, Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek i Andrzej Niemirski.

Polsat Box Go Premium: Co oglądać?
Poza premierowymi serialami Polsat Box Go Premium oferuje ponad 100 kanałów TV, przedpremiery wybranych programów Telewizji Polsat i TV4, nowości filmowe prosto z kina, tysiące polskich i zagranicznych filmów oraz seriali, programy rozrywkowe, informacje oraz bajki. Wybrane treści można oglądać w jakości 4K.