2023-07-24

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Jak śpiewają nowi uczestnicy?

Posłuchaj głosów gwiazd 19. sezonu muzycznego show. Będzie ciekawie! Zaproszeni do udziału w tej edycji artyści to profesjonaliści w dziedzinie muzyki i aktorstwa. Jak radzą sobie ze śpiewaniem Ewelina Flinta, Nick Sinckler, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Jakub Gąsowski, Magdalena Kumorek i Marcin Januszkiewicz? Zobacz i posłuchaj już teraz! „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Muzyczna Idolka
Finalistka pierwszej edycji programu „Idol” nie raz udowadniała swój muzyczny talent. Ewelina Flinta ma na koncie wiele koncertów i dwie płyty: „Przeznaczenie” oraz „Nie znasz mnie”.

Amerykańska krew
Nick Sinckler to mieszkający od lat w Polsce muzyk, który specjalizuje się w muzyce soul i R&B. Oprócz solowej kariery zajmował się też wspieraniem swoim talentem największych gwiazd polskiej sceny.

Gwiazda wielu talentów
Pola Gonciarz to aktorka, tancerka, ale potrafi też grać na pianinie i śpiewać, czym rzadziej chwali się w sieci. Czy jej mocniejszą stroną będzie naśladowanie głosu, czy postaci gwiazd w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Młody przebojowy
Kuba Szmajkowski to finalista pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, który współtworzył boysband 4 Dreamers. Stale zdobywa większą popularność, pracując już solowo i w towarzystwie gwiazd.

Ona już zwyciężyła!
Wyłoniona w castingu Jagoda Szydłowska to pełna energii wokalistka i DJ-ka. W sieci możemy posłuchać jej interpretacji wielu przebojów, ale posiada również autorski repertuar.

Znajoma twarz
Aktor znany z seriali Polsatu, a prywatnie syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Śpiewa dla zabawy z rodzicami i zawodowo w teatrze. Jak poradzi sobie z wcieleniami na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Znajoma z ekranu
Aktorka filmowa, telewizyjna i dubbingowa Magdalena Kumorek występowała na antenie Polsatu w serialach „Samo życie” i „W rytmie serca”. Miłośnicy jej talentu nieco rzadziej słyszą ją kiedy śpiewa. A jak sobie z tym radzi?

Śpiewający aktor
Marcin Januszkiewicz jest znany wielbicielom teatru w całej Polsce, ale także bierze udział w konkursach wokalnych i przeglądach piosenki. Ma na koncie album z własnymi wersjami utworów Agnieszki Osieckiej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo