2023-07-19

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oto gwiazdy 19. edycji show

Poznaj uczestników, którzy postanowili zmierzyć się ze scenicznymi metamorfozami! Wyzwanie podejmują Ewelina Flinta, Nick Sinckler, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Jakub Gąsowski, Magdalena Kumorek i Marcin Januszkiewicz. Kto z nich ma największe szanse na sukces? Jakie będą oceny jurorów? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Ewelina Flinta - wokalistka, która rozgłos zyskała, zajmując drugie miejsce w pierwszej polskiej edycji programu „Idol”. Wydała dwa albumy studyjne: „Przeznaczenie” i „Nie znasz mnie”, z których pochodzą hity „Żałuję” i „Nieskończona historia”. Wielkim powodzeniem cieszył się również singiel „Nie kłam, że kochasz mnie”, nagrany wspólnie z Łukaszem Zagrobelnym do filmu „Nie kłam, kochanie”.

Pola Gonciarz - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Studiuje na piątym roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza na specjalizacji wokalno-aktorskiej. Współpracuje m.in. z Och Teatrem i Teatrem 6. Piętro. Wystąpiła również w takich produkcjach jak: „Wesele 2”, „Mój agent”, „Asymetria”, „Komisarz Mama”, „Marta Grall” i „Gwiazdeczka”. Doceniona podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu przez dziennikarzy i fotoreporterów.

Kuba Szmajkowski - piosenkarz, karierę muzyczną zaczynał w boysbandzie 4 Dreamers. W 2019 roku był nominowany dwukrotnie do Fryderyka. Finalista pierwszej edycji programu „The Voice Kids”. Współpracował z Sarą James nad motywem przewodnim do filmu „Czarny Młyn”. Solowo wydał takie utwory jak „Nieskończone” i „Lovesick”.

Nick Sinckler - wokalista, finalista programu „Fabryka Gwiazd”. Miał okazję współpracować z takimi artystami jak: Kayah, Natalia Kukulska, T.Love, Blue Cafe, Wet Fingers, Gromee i MacLaro. Ma na koncie płytę studyjną zatytułowaną „11x11” (2018) i album live session „Groove Vibez' & Funky Delight” (2023). Juror muzycznego show „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Jagoda Szydłowska - druga osoba na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wybrana w castingu. Ukończyła Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w Bochni. Należy do zespołu eventowo-coverowego Memento, a solowo występuje pod pseudonimem Berry Blue. Dotarła do finału w konkursie radia RMF FM „Twoje 5 minut”. Chciałaby się wcielić w postać Tiny Turner lub Igora Herbuta, bo kocha wyzwania.

Jakub Gąsowski - aktor młodego pokolenia. Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Zadebiutował w wieku ośmiu lat w serialu „Na Wspólnej”. Wystąpił także w takich produkcjach jak filmy „Czuwaj”, „Wesele”, „Listy do M. 4” oraz seriale „Belfer”, „Na dobre i na złe” i „Mecenas Porada” na antenie Polsatu. Dubbingował jedną z ról w hicie Disneya „Ant-Man i Osa”.

Magdalena Kumorek - aktorka serialowa i filmowa. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała na dużym ekranie w jednej z najbardziej znanych komedii sensacyjnych „Poranek kojota”. Znana z takich seriali jak: „Samo życie”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Przepis na życie” i „W rytmie serca”. Użyczyła swojego głosu w „Gigantach ze stali”, „Avengersach” oraz „Iron Man 3”.

Marcin Januszkiewicz - aktor i muzyk. Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej. Związany z renomowanymi teatrami w całej Polsce. W 2017 wydał debiutancki album „Osiecka po męsku”. Jest autorem tekstów piosenek popularnych polskich wykonawców, m.in.: Margaret, Dawida Kwiatkowskiego czy Natalii Szroeder. Jego wielką pasją jest tenis.

Którzy artyści okażą się najlepsi? Czym zachwycą widzów i jurorów? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo