2023-07-14

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Jakub Gąsowski gwiazdą show

Syn słynnej pary aktorskiej podejmuje wyzwanie w 19. sezonie programu. Jakub Gąsowski zbierał doświadczenie, pracując zarówno w teatrze, jak i w telewizji. Ma również na koncie role dubbingowe, sprawdza się jako reporter i producent. Jak poradzi sobie z metamorfozami w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Nowe odcinki jesienią 2023 roku na antenie Polsatu.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Talent ma we krwi
Jego rodzicami są Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska. Para poznała się na deskach teatru, a następnie razem występowała m.in. w serialu „Daleko od noszy”. Jakub Gąsowski aktorstwo ma więc w genach, choć dwukrotnie... nie dostał się do szkół aktorskich! Upór i determinacja jednak się opłaciły. W 2020 został absolwentem na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie.

Szybki start
Pierwsza rola trafiła do niego, gdy miał zaledwie osiem lat. Zagrał w serialu „Na Wspólnej”, a trzy lata później pojawił się w „Ale się kręci”. Po długiej nieobecności powrócił na ekrany za sprawą roli harcerza w filmie „Czuwaj”. Rozgłos zyskał w drugim sezonie serialu „Belfer”. Dubbingował jedną z ról w hicie Disneya „Ant-Man i Osa”.

To nie wszystko...
Aktor jest głodny wrażeń i podejmuje się każdego wyzwania. Zagrał w spektaklu „Akt równoległy” w Teatrze Capitol. Na małym ekranie dołączył do obsad seriali: „Echo serca”, „Młody Piłsudski”, „Mecenas Porada” i „Na dobre i na złe”. Widzowie znają go z występów w takich produkcjach jak: „Listy do M. 4”, „Jak zostać gwiazdą”, „Wesele”, „Parada serc”, „Orzeł. Ostatni patrol” czy „Bóg Internetów”.

Czym zaskoczy Jakub Gąsowski w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jak jego występy ocenią jurorzy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo