2023-07-12

Casting do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, kto wygrał!

Jagoda Szydłowska na scenie w 19. edycji muzycznego show Polsatu. Kim jest uczestniczka, która jako druga po Danielu Jaroszku wygrała casting i dostała szansę zmierzenia się z metamorfozami w programie? Co jest jej największym atutem? W jakich artystów najbardziej chciałaby się wcielić? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Z pokolenia na pokolenie
Jagoda Szydłowska pochodzi z rodziny muzycznej. Czym zajmowali się jej dziadkowie? Jeden był saksofonistą, drugi akordeonistą. Tata uczestniczki to z kolei perkusista i kompozytor, a mama jest pianistką i uczy dzieci gry na instrumentach klawiszowych. Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma dwóch braci, obaj także są pianistami.

Wykształcenie to podstawa
Wokalistka, która wygrała casting do muzycznego show Polsaty uczyła się śpiewu na indywidualnych lekcjach u nauczycieli emisji i interpretacji oraz uczęszczała do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w Bochni ze specjalizacją flet poprzeczny. Dotarła do finału w konkursie radia RMF FM „Twoje 5 min”.

Szlifować talent
Jagoda należy do zespołu eventowo-coverowego Memento, który gra na imprezach okolicznościowych. Śpiewa swoje kompozycje jako solistka pod pseudonimem Berry Blue. Jej ulubione gatunki to pop, rock, soul, gospel i funk. Utożsamia się z Agnieszką Chylińską w momentach „darcia kopary”. Piosenka Tiny Turner „Simply the Best” pozwoliła jej pokonać niską samoocenę i uwierzyć w siebie.

Nie tylko muzyka
Kocha podróże, uwielbia uczyć się nowych rzeczy, lubi szybkie samochody i siebie za kółkiem, a także wspinaczkę górską. Strzela na strzelnicy, kocha medytacje i Qigong, interesuje się rozwojem duchowym. Boksuje dla zabawy. Za swoje mocne strony uważa kreatywność, odwagę, gotowość do działania, poczucie humoru, dystans i spontaniczność. 

Co w programie?
Babcia Jagody Szydłowskiej od prawie dziesięciu lat powtarzała jej, że nadawałaby się do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i powinna wystąpić w telewizji. Marzenia się spełniają! Jakie oczekiwania przed występem w show ma uczestniczka? Chciałaby się wcielić w postacie Tiny Turner lub Igora Herbuta, bo kocha wyzwania.

Na co stać Jagodę Szydłowską? Jak odnajdzie się w muzycznym show Polsatu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2023 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo