2023-07-23

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Orka czy zwariowane kolonie?

Zobacz przygotowania do nagrań 19. edycji. W sieci pojawiły się zdjęcia ze wspólnych prób całej nowej ekipy, która będzie bawiła widzów, wcielając się wokalnie i wizualnie w ikony muzyki. Jak pierwsze wrażenia gwiazd? Co na taki skład osobowy mówią fani programu? 19. sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Praca wre
Pierwsze wspólne zdjęcie zamieszczone w sieci zdradza, że ekipa już jest zgrana i świetnie się bawi. Ewelina Flinta, Nick Sinckler, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Jakub Gąsowski, Magdalena Kumorek i Marcin Januszkiewicz przygotowali się do tej fotki. W ruch poszły tiulowe spódniczki, lśniące ozdoby, ale przede wszystkim szalone miny i uśmiechy. Jedynie nowy choreograf show Maciej Zakliczyński z obawą patrzy w obiektyw. Z jakiego powodu?

Pierwsze wrażenia
„O tak! Ekipa w komplecie! Ladies and gentleman here we are!” - pisze pod zdjęciem Kuba Gąsowski. „Paczka poleca się na niezły balet” - dodaje Maciej Zakliczyński. „Nie mam wątpliwości... to będzie połączenie ciężkiej orki i wariackiej kolonii” - dodaje Ewelina Flinta.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Gąsowski (@kuba_gasowski)

Co za sezon!
A co o gwiazdach 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” piszą fani programu? „Super skład”, „Świetna i uzdolniona ekipa. To będzie edycja na bardzo wysokim poziomie”, „Trudno o faworyta”, „Myślę, że dadzą świetnie radę”, „Wy już się bawicie, a my musimy czekać do jesieni...” - piszą stęsknieni za nowymi odcinkami internauci.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 1 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo