2023-07-11

Festiwal Piękna 2023: Z wizytą w Nowym Sączu. Zobacz foto!

Najpiękniejsze kobiety z całego świata przygotowują się do gali konkursu Miss Supranational 2023 w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Przed wielkim finałem trenują, ale też zwiedzają miejsce wydarzenia. Województwo małopolskie już po raz ósmy gości imprezę. Festiwal Piękna 2023 w Telewizji POLSAT. Transmisja finału Miss Supranational 2023 na żywo w piątek 14 lipca od godz. 20:00.

Współpraca w ważnej sprawie
Zgrupowanie obfituje w liczne szkolenia i warsztaty. Reprezentantki wszystkich kontynentów spotkały się między innymi z przedstawicielami japońskiej fundacji Sasakawa Leprosy Hansen’s Disease - Initiative. Podczas panelu dyskusyjnego miały okazję zapoznać się z działaniami fundacji na rzecz osób cierpiących na trąd, a także zadeklarować swoją gotowość do współpracy w kolejnych miesiącach.

Praca i przyjemności
Kandydatki do tytułu Miss Supranational 2023 wzięły udział w kolejnych sesjach zdjęciowych i nagraniach wizytówek do materiałów telewizyjnych, a także dalej zwiedzały zachwycające tereny Małopolski. W kalendarzu nie mogło zabraknąć wycieczki do nowosądeckiego Parku Strzeleckiego, a także do nowoczesnej fabryki wagonów NEWAG S.A., która stała się na jeden dzień planem filmowym.

Dały się ugościć
W ramach akcji promującej województwo małopolskie, kolorowy pociąg RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej ugościł i bezpiecznie przewiózł uczestniczki ze stacji Kraków Główny do stacji Nowy Sącz. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii „Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”. W pociągu czekało na dziewczyny wiele atrakcji, m.in. małopolskie specjały, gry planszowe i ścianka do zdjęć. A na stacji końcowej piknik z występami artystów ludowych i kolorowym jarmarkiem.

Gwiazdy na scenie i w jury
Kolejne dni przed galą finalistki konkursu spędzą na próbach choreograficznych do tego wyjątkowego show. Finał poprowadzą modelka, konferansjerka i prezenterka Jo Ann Strauss oraz Martin Fitch. Wyborom najpiękniejszej kobiety świata tradycyjnie towarzyszą występy wspaniałych artystów, którymi w tym roku są: wokalistka Shontelle oraz Sara James, Filip Lato i Gromee w duecie z Sarą Chmiel. W jury konkursu Lalela Mswane - Miss Supranational 2022, Luis Galvez Blanco - Mister Supranational 2022, modelka Marcelina Zawadzka oraz Srinidhi Ramesh Shetty - indyjska aktorka, modelka i Miss Supranational 2016.

Wydarzenie organizowane i realizowany jest przez Nową Scenę, a producentem jest Telewizja Polsat. Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, a Gospodarzem Miasto Nowy Sącz.

  

Festiwal Piękna 2023 w Telewizji POLSAT:
Miss Supranational 2023 na żywo w piątek 14 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Polski 2023 na żywo w niedzielę 16 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Mister Supranational 2023 w sobotę 22 lipca o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat