2023-07-10

Filip Lato o Festiwalu Piękna 2023 w rozmowie z POLSAT.PL

Artysta zdradza szczegóły swojego występu podczas wyboru najpiękniejszej kobiety świata. Jakie piosenki przygotował na uroczystą galę w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu? Przy okazji Filip Lato mówi także, jakie emocje towarzyszą mu w trakcie koncertów na żywo. Festiwal Piękna 2023 w Telewizji POLSAT. Transmisja finału Miss Supranational 2023 w piątek 14 lipca od godz. 20:00.

Hity ze ścieżek dźwiękowych
Filip Lato uchyla rąbka tajemnicy o artystycznej części gali Miss Supranational 2023. - Motywem przewodnim Festiwalu Piękna jest muzyka filmowa. Zaśpiewam kilka doskonale znanych i lubianych przebojów z hollywoodzkich produkcji - ujawnia, choć konkretne tytuły zostawia dla siebie. - To będzie wyjątkowy wieczór pełen piękna. I dokładnie takie muszą też być aranżacje przygotowywane specjalnie na wydarzenie w Nowym Sączu - podkreśla i zachęca do oglądania imprezy na antenie Polsatu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Filip Lato (@filiplato)

Siła napędowa show
- Występy telewizyjne zawsze są wyjątkowe, bo łączą w sobie to, co kocham w koncertowaniu, czyli obcowanie z publicznością na żywo, z niecodzienną oprawą i rozmachem, których nie da się zapewnić na mniejszych scenach - mówi Filip Lato. Czy po latach kareiry muzycznej wciąż zdarza mu się trema? - Występ przed kilkoma milionami Polaków zawsze musi się wiązać z pewnego rodzaju stresem i jest niemożliwe, aby całkowicie od tego uciec - przyznaje wokalista. Jakie ma sposoby, by się zrelaksować? - Staram się zawsze przekuwać stres w pozytywną mobilizację i energię, z której potem mogę korzystać, kiedy nadchodzi moment występu - opowiada.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Filip Lato (@filiplato)

Praca wre
Autor takich przebojów jak „Krawiec” czy „Halo Ziemia” w rozmowie z POLSAT.PL zdradza plany na przyszłość. - Mamy sezon koncertowy, więc w każdym tygodniu spotykam się z fanami w różnych zakątkach Polski. Ale nie jest tajemnicą, że w międzyczasie pracuję nad nowym materiałem. Mam nadzieję, że po wakacjach zacznę się nim dzielić z szerszą publicznością - mówi piosenkarz.

  

Festiwal Piękna 2023 w Telewizji POLSAT:
Miss Supranational 2023 na żywo w piątek 14 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Polski 2023 na żywo w niedzielę 16 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Mister Supranational 2023 w sobotę 22 lipca o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat