2023-06-07

Filmy na długi czerwcowy weekend w Polsacie. Sprawdź!

Filmowa oferta Telewizji Polsat na Boże Ciało i cały długi weekend to najlepsze polskie komedie - zarówno te klasyczne, jak „Nie ma mocnych” czy „Jak rozpętałem II wojnę światową”, jak i nowsze przeboje, jak choćby „Och Karol 2”. Są także zagraniczne hity oraz pozycje dla miłośników silniejszych emocji, jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Słoneczny patrol”. Program Polsatu na długi weekend od 8 do 11 czerwca 2023 roku.

Miłość do kwadratu - czwartek 8 czerwca, godz. 20:05
Monika (Adrianna Chlebicka) to skromna, ale charyzmatyczna nauczycielka klas młodszych, która wciela się w rolę seksownej fotomodelki znanej jako Klaudia, żeby pomóc ojcu (Mirosław Baka) spłacić dług. Nieustannie musi się kryć przed wyjątkowo wścibskim dyrektorem szkoły (Tomasz Karolak). Poza Jackiem (Krzysztof Czeczot), szefem agencji reklamowej i jego żoną Iloną (Anna Smołowik) nikt nie wie, że Monika i Klaudia to ta sama osoba. Na sesji, którą uważa za ostatnią w karierze, Monika pracuje z Enzo (Mateusz Banasiuk), motoryzacyjnym dziennikarzem i celebrytą. Przystojniak zostaje zmuszony do pozowania przez Alicję (Agnieszka Żulewska), swoją szefową i zarazem kochankę. Sesja kończy się totalną katastrofą, ale szef koncernu motoryzacyjnego (Wojciech Kalarus) nalega, aby to właśnie ta para modeli wystąpiła w reklamie nowego samochodu. Fatalnym zbiegiem okoliczności ich znajomość rozpoczyna się od nieporozumienia, które sprawiła, że Monika i Enzo od pierwszego wejrzenia czują do siebie wrogość. A jak wiadomo, od nienawiści jest tylko jeden krok do miłości…

Jak ona to robi? - czwartek 8 czerwca, godz. 22:25
Adaptacja światowego bestselleru autorstwa Allison Pearson. Sarah Jessica Parker wciela się w postać ambitnej menedżerki Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc szczęśliwe życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Kate jest ekspertką do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii wielkiej firmy finansowej z Nowego Jorku. Gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (Greg Kinnear).

Przypływ wiary - piątek 9 czerwca, godz. 00:10
Film na podstawie nieprawdopodobnej, lecz prawdziwej historii matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody. Gdy adoptowany syn Joyce (Chrissy Metz) i Briana (Josh Lucas) Smithów - John (Marcel Ruiz) wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. Czternastoletni John leży bez życia w szpitalu, ale matka nie poddaje się. Niezachwiana wiara kobiety porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie jej syna, mimo iż wiedza medyczna jest bezsilna, a lekarze nie dają chłopakowi żadnych szans…

Och Karol 2 - piątek 9 czerwca, godz. 20:00
Karol (Piotr Adamczyk) ma wszystko. Jest błyskotliwy, przystojny i bogaty. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie czeka na niego piękna Maria (Małgorzata Socha), czyli blondynka z charakterem. Oficjalna narzeczona Karola jest wierna, kochająca i… naiwna. Do czasu... Karol jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Oprócz narzeczonej ma liczne kochanki. Wanda (Małgorzata Foremniak) - piękna i bezpruderyjna. Druga to Paulina (Marta Żmuda-Trzebiatowska) - romantyczna i roztrzepana. Gdy odkryje, że jest w ciąży, od razu dobrą nowiną podzieli się z ukochanym, marząc o obrączce i szczęściu we troje. Jest też nieco zachowawcza, ale namiętna Irena (Katarzyna Zielińska) - po uszy zakochana w Karolu i… w matematyce. Podlicza każdą romantyczną sekundę w jego ramionach. Pojawia się również Adrianna (Katarzyna Glinka) - seksowna kelnerka, której Karol od razu wpada w oko i to z wzajemnością. Ciało anielskie, a dusza rogata! Mira (Anna Mucha) - koleżanka Karola z pracy. Jedyna kobieta, która opiera się jego urokowi, gdyż sama też lubi kobiety. Ania (Emilia Komarnicka), czyli błękitne oczy, w których można się utopić, to firmowa sekretarka. Każda z jego kobiet jest inna, lecz Karol świetnie sobie radzi, skacząc z łóżka do łóżka i realizując ich kolejne zachcianki. Każda bajka jednak kiedyś się kończy. Narzeczona Maria w końcu dowiaduje się prawdy i planuje zemstę. 

Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią - sobota 10 czerwca, godz. 11:00
Wojenna zawierucha rzuca dzielnego wojaka Franka Dolasa (Marian Kociniak) aż do północnej Afryki, gdzie jako „przymusowy ochotnik” zostaje wcielony do oddziału Legii Cudzoziemskiej, którym dowodzi kapitan Letoux (Jan Świderski). Sierżant Kiedros (Wacław Kowalski) wyznacza mu funkcję kucharza. Wobec powszechnej niechęci ludności tubylczej Franciszek wpada na swój kolejny genialny pomysł i świeżą żywność zdobywa, ogrywając miejscowych Arabów w grę „trzy karty”, co prowadzi do rozruchów. Legioniści po apelu generała de Gaulle’a przechodzą na stronę Wolnych Francuzów. Tymczasem Dolas dociera do stacjonujących na pustyni wojsk brytyjskich, a Anglicy z kolei traktują go jak jeńca. On jednak nie zamierza się podporządkowywać żadnym rozkazom ani ograniczeniom. Dowodzący tym oddziałem kapitan Ralf Peacoock (Kazimierz Rudzki) nie może się wprost od niego opędzić. Obozowisko Brytyjczyków atakują z kolei Włosi, więc Franek dostaje się do ich… wojskowego burdelu, gdzie wywołuje wielkie zamieszanie i samym swoim pojawieniem się sprawia, że włoski żołnierz (Piotr Fronczewski) poddaje mu się bez walki…

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - sobota 10 czerwca, godz. 23:05
Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi to, jak twierdzą niektórzy, prawdziwa rewolucja gatunku. Po raz pierwszy w jego kinie sensacyjna akcja jest ukazana z punktu widzenia kobiet. To nie tylko kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie oraz aż pięć filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zostało ponoć zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek. W doborowej obsadzie powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej, ale pojawiają się też nowe gwiazdy. Elektryzujące i zdeterminowane funkcjonariuszki i dziewczyny z drugiej strony barykady - to właśnie są niebezpieczne kobiety!

Nie ma mocnych - niedziela 11 czerwca, godz. 16:45
Barwna zrekonstruowana wersja drugiej części nieśmiertelnej sagi o dwóch sąsiadujących rodzinach: Pawlaków i Kargulów. Minęło ćwierć wieku od heroicznych czasów, kiedy to obie rodziny przeniosły się zza Buga i osiedliły na Ziemiach Odzyskanych. Ciężko chory Kazimierz Pawlak (Wacław Kowalski) szuka spadkobiercy, któremu mógłby przekazać swoją ziemię. Również Władysław Kargul (Władysław Hańcza) martwi się o przyszłość dobrze prosperujących wspólnie gospodarstw. Jedyną nadzieją jest piękna wnuczka Ania (Anna Dymna), której tylko trzeba znaleźć właściwego męża. Obaj rozpoczynają więc poszukiwania idealnych kandydatów. I chociaż łączy ich wspólny cel, to różnica temperamentów i cechujący każdego z nich nieprzeciętny upór sprawia, że dochodzi między nimi do wielu równie zabawnych, co groźnych w skutkach nieporozumień.

Słoneczny patrol - niedziela 11 czerwca, godz. 22:05
Kinowa wersja kultowego serialu telewizyjnego z lat 90. XX wieku. Na plaży w Emerald City ratownik Mitch Buchann (Dwayne Johnson) nie ma sobie równych - zarówno jeśli chodzi o sprawność fizyczną, jak i zawodowy profesjonalizm. Wszyscy mężczyźni mu zazdroszczą, a zwłaszcza lokalny stróż prawa, a kobiety się w nim podkochują. Jak co roku załoga Baywatch ma zostać poszerzona o nowych członków. Aby zdobyć wymarzoną pracę, kilka młodych osób startuje do rywalizacji. Wśród nich jest Matt Brody (Zac Efron) - były podwójny mistrz olimpijski w pływaniu wyrzucony z kadry za niesportowy tryb życia, nałogowy imprezowicz i niepoprawny flirciarz. Młody rekrut odpracowuje na plaży godziny społeczne wyznaczone przez sąd. Od pierwszego spotkania Mich nie kryje do Matta niechęci, ale wyciąga do niego pomocną dłoń. Gdy na jachcie wybucha pożar, obaj ruszają na pomoc poszkodowanym. Z narażeniem własnego życia udaje im się ocalić kilka osób, a przy okazji odkrywają lokalny, kryminalny spisek, który może zagrozić przyszłości ich plaży. 

Życzymy dobrej zabawy przy filmach z Polsatem.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat