2023-06-06

Milena Rostkowska-Galant: Długi weekend ciepły i burzliwy

Prezenterka Polsatu o prognozie pogody na Boże Ciało i dni 8-11 czerwca 2023 roku. Słoneczna aura, święto i długi weekend skłaniają do sprawdzenia, czego można się spodziewać od natury w tych dniach. Niestety wiele osób nie będzie mogło liczyć na bezchmurne niebo - synoptycy zapowiadają deszcze i burze. Gdzie będzie padało, a gdzie się rozjaśni?

Pogoda na 8 czerwca w Boże Ciało
Świąteczny dzień nie zapowiada się bezchmurnie. - W centralnej Polsce opady deszczu a na południowym wschodzie mogą pojawić się burze. Na północy i na zachodzie piękna pogoda do 27 stopni, i będzie jeszcze cieplej - zapowiada Milena Rostkowska-Galant, wskazując, że w całej Polsce temperatura maksymalna nie będzie tego dnia niższa niż 22 stopnie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milena Rostkowska-Galant (@milena_rostkowska_galant)

Pogoda na długi weekend
Jeżeli po święcie ktoś zdecydował się na wzięcie wolnego piątku, może cieszyć się długim weekendem, ale z pewnością pojawią się narzekania na pogodę, która, mimo że ciepła, nie dla wszystkich będzie grillowa. - W piątek aż 28 stopni na północnym zachodzie, ale niemal wszędzie mogą pojawiać się burze - wyjaśnia pogodynka Polsatu. - W sobotę burzowo w centrum i na południu. Na północnym wschodzie deszcz. Do 27 stopni, ale od… 19. W niedzielę i na północy spokój w pogodzie. W centralnej Polsce burze, na południowym wschodzie deszcz. Od 18 do 27 stopni - przewiduje Milena Rostkowska-Galant.

Na szczęście i przed deszczem oraz burzami można się schronić i spędzić czas oglądając programy, seriale i filmy w ofercie Polsatu.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat