2023-06-07

Ela Romanowska spełnia swoje marzenia w Nowym Jorku

Prowadząca „Nasz nowy dom” pokazuje fanom swój urodzinowy wyjazd do USA. Aktorka dołączyła do ekipy programu od 21. sezonu. W przerwie między nagraniami odcinków wybrała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie świętowała 40. urodziny. Na swoich kontach w serwisach społecznościowych dzieli się radością ze spełnionych w Nowym Jorku marzeń.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatboxgo.pl.

Amerykański sen
Wyjazd do Nowego Jorku był marzeniem aktorki. Zdecydowała się więc doświadczać miasta z jak najmniejszego dystansu. „Postawiliśmy na eksplorowanie miasta „na nogach”. Miał być mały spacer, a nie wiedzieć kiedy zrobiliśmy ponad 20 kilometrów. Już po pierwszym dniu wiem, ze obok tego miasta nie można przejść obojętnie. Są dzielnice, które zachwycają, ale są i takie, które odstraszają. Widoki przy Brooklyn Bridge zdecydowanie należą do tych, które warto zachować w pamięci” - relacjonuje. „Tyle emocji, tyle radości ze spełnionego marzenia. Stopy bolą od przebytych kilometrów (chociaż mamy kartę metra, to jednak eksplorowanie miasta na piechotę jest 100000 razy bardziej pociągające), szyja od ciągłego obracania się, bo tyle tu jest do zobaczenia. Dziecięca radość, cieszenie się nawet z małych rzeczy” - ekscytuje się Elżbieta Romanowska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Szczęśliwa czterdziestolatka
Kilka dni później, z okazji obchodzonych 4 czerwca urodzin, zamieściła swoje portretowe zdjęcie, na którym promienieje. „Czterdziestoletnia Ja! Bez makijażu, z siwymi włosami i uśmiechem od ucha do ucha” - napisała przy nim. Jak charakteryzuje siebie na tym etapie życia? „Szczęśliwa, kochana i kochająca. Czerpiąca z życia pełnymi garściami. Popełniającą błędy, niebojąca się ryzyka. Kochająca życie i ludzi. Czasem wesoła, czasem smutna. Mająca parę kompleksów, ale generalnie kochająca siebie. Przez te czterdzieści lat miewałam sukcesy i porażki, ale zawsze starałam się żyć tak, by niczego nie żałować. Dotyczy to zarówno relacji zawodowych, jak i prywatnych. Ciągle uczę się żyć i powiem Wam, że to cudowna lekcja. Marzę i spełniam marzenia” - pisze, dziękując za wsparcie bliskim i fanom.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Spełnienie marzeń
Wyjazd aktorki zbiegł się też w czasie z Dniem Dziecka. Z tej okazji złożyła bardzo osobiste życzenia świętującym, oparte o jej własne doświadczenia. „Kochane dzieciaki małe i duże, życzę Wam z tego miejsca by nikt i nic nigdy w Was tej dziecięcej radości nie zabiło. Bądźcie ciekawe świata, podróżujcie, zwiedzajcie i doświadczajcie! Miejcie cudowne marzenia i realizujcie je!” - radzi wszystkim we wpisie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Premierowe odcinki 21. sezonu programu „Nasz nowy dom” jesienią 2023 roku w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat