2023-06-01

Daria Marx: Ten utwór to dla mnie duże wyzwanie

„Modlitwa o wschodzie słońca” Jacka Kaczmarskiego w nowej interpretacji. Jak Daria Marx, jedna z gwiazd koncertu „Pokolenia wolności”, przygotowywała się do wykonania pieśni z repertuaru cenionego barda, poety i piosenkarza? Czym jest dla niej przekaz płynący z symboliki wydarzenia? Transmisja w piątek 2 czerwca od godz. 20:00 w Polsacie.

Zmierzyć się z legendą
Koncert „Pokolenia wolności” to okazja do upamiętnienia pierwszych częściowo wolnych wyborów. Jak Daria Marx definiuje motyw przewodni wydarzenia, czyli wolność? - To poczucie bycia sobą, taka świadomość, że można się spełniać w wielu aspektach życia bez ciągłej oceny innych, a nawet kary, oczywiście w granicach rozsądku - odpowiada. Wokalistka przygotowała utwór Jacka Kaczmarskiego „Modlitwa o wschodzie słońca”. - To będzie duże wyzwanie. Chciałabym po prostu pięknie przedstawić tekst, który mówi o ważnych wartościach, o których warto przypominać - tłumaczy.

Wiele twarzy Darii Marx
W 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gwiazda zdobyła drugie miejsce i Srebrną Twoją Twarz. Jak wspomina swój udział? - Fantastycznie! Cieszę się, że udało mi się pokazać z różnych stron. Jako artystkę dotychczas kojarzono mnie tylko z muzyką pop, a podczas emisji programu wydałam pierwszą bardziej soulową piosenkę „Truth” i myślę, że to początek czegoś nowego. To program przekonał mnie do tego, że widzowie lubią mnie także w innych odsłonach - wskazuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Kobieta-orkiestra
- Już niedługo pojawi się kolejny singiel, który mam nadzieję umili państwu wakacje - zdradza Daria Marx w rozmowie z POLSAT.PL. - Latem czeka mnie cała masa koncertów, spotkań i... dalszego nagrywania, żeby w końcu przygotować płytę. Będzie dużo niespodzianek! - uchyla rąbka tajemnicy. Czekamy na efekty i zapraszamy na koncert „Pokolenia wolności”.

  

Koncert „Pokolenia wolności” w piątek 2 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat