2023-05-25

Muzyczne przeboje YouTube z Polsat SuperHit Festiwal

Listę zdominowała Doda, która w pierwszej dziesiątce zajmuje siedem miejsc. Poza jej solowymi występami, wielką popularnością cieszą się także ciekawe duety, do których zaprosiła znakomitych artystów. Dorota Rabczewska nie zdobyła jednak pierwszego miejsca w rankingu. Kto je zajął? Przeżyjcie to jeszcze raz i zobaczcie największe przeboje YouTube zarejestrowane na Polsat SuperHit Festiwal.

Miejsce 10: Kortez „Stare drzewa” (2021)
Top 10 zamyka minimalistyczne i nastrojowe wykonanie z 2021 roku. Artysta był gościem Koncertu Platynowego. To nagranie ma 813 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Miejsce 9: Doda „Dziękuję” (2022)
W 2022 roku Dorota Rabczewska obchodziła swój jubileusz 20-lecia. Piosenka o bardzo pasującym do okazji tytule z tego koncertu ma ponad milion wyświetleń.

Miejsce 8: Doda „Dżaga” (2022)
Na specjalnym koncercie nie mogło zabraknąć największych przebojów artystki. Koncertowe wykonanie „Dżagi” z 2022 roku ma 1,1 miliona na liczniku odtworzeń.

Miejsce 7: Doda i Michał Wiśniewski „Nie daj się” (2022)
Mocną stroną koncertu „Doda czy Dorota? Rabczewska, jakiej nie znacie” były niepowtarzalne duety wokalistki z największymi gwiazdami estrady. Jedną z nich był lider zespołu Ich Troje. Ich wspólny występ obejrzało już 1,2 miliona osób.

Miejsce 6: Doda i Beata Kozidrak „Dwie bajki” (2022)
Co dwie divy to nie jedna. Z okazji jubileuszu Dorota Rabczewska zaprosiła do wspólnego wykonania swojej piosenki wokalistkę zespołu Bajm Beatę Kozidrak. Porywający publiczność występ zebrał 1,4 miliona wyświetleń.

Miejsce 5: Doda i Justyna Steczkowska „Znak pokoju” (2022)
Kolejnym wyjątkowym duetem był występ z Justyną Steczkowską. Dwie panie w różowych kreacjach obdarzone niepowtarzalnymi wokalami zebrały blisko 1,5 miliona wyświetleń.

Miejsce 4: sanah „No sory” (rok 2021)
Tuż za podium znalazła się piosenka z Polsat SuperHit Festiwal 2021 w wykonaniu artystki, która odebrała wtedy dwie wyjątkowej nagrody - „Talent roku” i „Najlepszy debiut roku”. Nastrojowy występ obejrzały ponad 2 miliony osób.

Miejsce 3: Doda „Khatarsis” (2022)
Koncertowa wersja utworu, która wybrzmiała również w czasie specjalnego jubileuszu Doroty Rabczewskiej ma 2,1 miliona wyświetleń.

Miejsce 2: Doda i Dawid Kwiatkowski „Mam tylko Ciebie” (2022)
Dwie mocne gwiazdy uwielbiane przez widzów Polsatu na jednej scenie. W balladzie do artystki dołączył Dawid Kwiatkowski. Nagranie ma 2,3 miliona obejrzeń na YouTube.

Miejsce 1: Måneskin „I Wanna Be Your Slave” (2021)
Królowa jest tylko jedna, ale występ specjalnej zagranicznej gwiazdy z 2021 roku na razie nie pozwolił jej zdobyć pierwszego miejsca w tym zestawieniu, z bardzo mocną przewagą 7,6 miliona wyświetleń.

Być może zmieni się to po kolejnej edycji Polsat SuperHit Festiwal, której gwiazdą również będzie Doda.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat