2023-05-18

Stylówki gwiazd na konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2023

Odważne kapelusze, ekscentryczne buty, mocne kolory i przyciągające wzrok dodatki. Zobacz galerię zdjęć artystów i prezenterów, którzy uczestniczyli w konferencji prasowej zapowiadającej jedną z najpopularniejszych imprez w Polsce. Zaprezentowali letnie kreacje oraz doskonały nastrój! Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Marcelina Zawadzka - mocny kolor i country akcent
Prezenterka postawiła na nieformalny komplet z krótką marynarką i spódnicą w pięknym różu. W tym samym kolorze był kowbojski kapelusz, do którego pasowały kowbojki, przypominające o tym, że jest gospodynią programu „Farma”.

Maryla Rodowicz - podkręcone etno
Wokalistka zaprezentowała się w sukience z pięknymi stonowanymi, ale barwnymi haftami. Kreację uzupełniła o mocną biżuterię i pasujące do odważnych botków na olbrzymich platformach ciemne okulary.

Mazowsze - folk zawsze w modzie
Członkowie zespołu nie mogli zaprezentować się inaczej niż w bogato zdobionych strojach ludowych. A ponieważ elementy folk są w modzie, ich stroje świetnie pasowały do okoliczności.

Michał Wiśniewski - sportowo z biżuterią
Wokalista zespołu Ich Troje zaprezentował jasny casualowy zestaw, uzupełniony o ciężką męską biżuterię. Również on osłaniał oczy okularami. Od reflektorów czy sopockiego słońca?

Edyta Górniak - print i kryształy
Artystka wystąpiła w przykuwającym uwagę stroju w biało-czarny nadruk i tylko uważny obserwator mógł zauważyć, że kreacja jest spięta biżuteryjną uprzężą ze srebra i kryształów.

Karolina Gilon - cała na niebiesko
Prowadząca „Ninja Warrior Polska” i „Love Island. Wyspa miłości” niemal nie do poznania po zmianie koloru włosów. Łagodniejszy look z dżinsową mini i pasującą kopertową kurtką, uzupełniały jaskrawoniebieskie kozaki przypominające, że to kobieta z pazurem!

Tribbs - stylówka na luzie
Artysta pojawił się w nawiązujących do modnych lat 80. marmurkowych mocno powycieranych dżinsach i oversizowym swetrze. Oszczędny styl uzupełniała srebrna biżuteria i charakterystyczne kolorowe włosy - idealnie dopasowane do koloru topu.

Agnieszka Litwin - co za buty!
W kapeluszu, efektowej biżuterii i eleganckim stroju z potężnymi koturnami w gwiazdki „Marylka” wyglądała bardzo efektownie. Strój uzupełniła letnim zaraźliwym uśmiechem, jak na artystkę kabaretową przystało.

Doda - psychodeliczny look
Dorota Rabczewska zarówno na oryginalnej, ozdobionej biżuteryjnymi elementami mini jak i na opalizujących kozakach prezentowała mieszaninę barw jak z plamy rozlanej benzyny. Odważne połączenie kolorów i kształtów nie wymagało już dodatkowych ozdób poza urodą modelki.

Gromee - podkręcona klasyka
Garnitur w prążki, ale z nogawkami niemal jak w bryczesach i białe adidasy. Koszula w abstrakcyjne czarno-białe wzory. Kapelusz, ale nie garniturowy, tylko kolorowy. Muzyk połączył elegancję z odrobiną fantazji.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat