2023-05-16

Oskar Cyms wśród gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023

Wokalista, który wygrał 18. edycję muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, otrzymał szansę zaprezentowania umiejętności w Operze Leśnej. Podczas pierwszego dnia festiwalu obok Oskara Cymsa na scenie także zdobywczyni Srebrnej Twojej Twarzy, czyli Daria Marx. Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Wyjątkowy laureat
W 18. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Oskar Cyms zdobył Złotą Twoją Twarz oraz wygrał 100 tysięcy złotych, które przekazał na cel charytatywny. Przed wielkim finałem wokalista triumfował w aż trzech odcinkach, występując jako Eminem, Passenger i Robert Gawliński z zespołu Wilki. W ostatniej odsłonie sezonu zaprezentował się jako Duncan Laurence z eurowizyjnym hitem „Arcade”. Drugie miejsce w muzycznym show Polsatu zajęła Daria Marx. W finale wcieliła się w Jessie J i wykonała „Do It Like a Dude”, a wcześniej była najlepsza w odcinku, w którym śpiewała klasyk „Killing Me Softly” Roberty Flack.

Gwiazdy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Sopocie
W czasie Polsat SuperHit Festiwal 2023 Oskar Cyms i Daria Marx na scenie Opery Leśnej w piątek 26 maja. Pierwszego dnia imprezy w Sopocie także Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski, Smolasty, Agnieszka Chylińska, Tribbs, Doda, B.R.O., Daria, Ignacy. C-Bool, Sara James. Tego dnia także wyjątkowe jubileusze: 10 lat na scenie świętuje Dawid Kwiatkowski, 45 lat zespół Bajm, a aż 75 lat zespół Mazowsze.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat