2023-05-16

Członkowie zespołu Bajm o koncercie na 45-lecie. Wideo!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w zapowiedzi wyjątkowego jubileuszu w Sopocie. Co przygotowali na występ w Operze Leśnej? W rozmowie z POLSAT.PL wspominają, jak układały się losy grupy na przestrzeni lat. Które momenty w karierze i przeboje uważają za kluczowe? Zobacz wideo! Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Polsacie.

Celebracja sukcesu
- Wszystko, co najpiękniejsze w moim życiu, kojarzy się z Bajmem - mówi Andrzej Pietras, współzałożyciel grupy i kompozytor. - Pierwszy przebój, „Piechotą do lata”, rozpoczął naszą karierę, a pierwsza płyta otworzyła bramy koncertowe, nie tylko w Polsce, ale i w Europie oraz Stanach. Nawet byliśmy w Wietnamie. To była bardzo ciekawa wyprawa - wspomina muzyk. Wyróżnia również dwa inne albumy z dyskografii: „Martwa woda” i „Szklanka wody”. - Bajm wylansował około stu dużych hitów. Za to kochają nas ludzie - podkreśla.

  

Autentyczność największą siłą
Beata Kozidrak zastanawia się, w czym tkwi fenomen Bajmu. - Myślę, że szczerość oraz to, że na scenie bawimy się muzyką. To jest przypisane nielicznym - zauważa wokalistka. - Czuję zawsze od muzyków energię. Od publiczności oczywiście też, ale jak my się rozumiemy na scenie, to jest naprawdę sukces - przyznaje. - Zawsze starałam się być sobą, na każdej płycie, w każdym wcieleniu. Zmieniałam się, ale w środku była cały czas ta sama Beata - dodaje gwiazda. Podobnie jak Andrzej Pietras nie zdradza tytułów piosenek, które przygotował ana występ podczas Polsat SuperHit Festiwal 2023, ale delikatnie uchyla rąbka tajemnicy. - Stawiamy na klasykę. Publiczność oczekuje właśnie tego, a nie zupełnie nowych aranżcji - twierdzi gwiazda.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2023 od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja na żywo w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat