2023-05-08

Kabaret Neo-Nówka i „Żywot Mariana” podbił serca widzów

Polsat numerem 1 podczas emisji programu w niedzielnym paśmie kabaretowym. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki z kabaretu Neo-Nówka przedstawili spektakl o życiu przeciętnego Polaka, który okazał się hitem. „Żywot Mariana” z całkowitą widownią przekraczającą 5,3 miliona widzów zapewnił rekordowy wynik.

Niedzielna rozrywka
„Kabaret na żywo” to stały punkt programu na antenie Polsatu cieszący się od lat ogromną sympatią widzów i niesłabnącą oglądalnością. Potwierdza to rekordowy wynik z niedzieli 7 maja 2023 roku podczas emisji spektaklu „Żywot Mariana” w wykonaniu kabaretu Neo-Nówka. Prawie 2,2 miliona średniej widowni dało prawie 18% wśród wszystkich badanych i prawie 20% w grupie komercyjnej 16-59. Jednocześnie, był to najpopularniejszy program w paśmie „Kabaretu na żywo” w tym sezonie. Całkowita widownia wyniosła ponad 5,3 miliona widzów. Stacja zwyciężyła w badaniach obu grupach audytoryjnych 4+ i 16-59. 

Przebojowy show
Kabaret Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych formacji w Polsce. Od lat nieustannie bawią publiczność swoimi skeczami, w których poruszają kwestie społeczne i polityczne. Nie boją się żartować z nikogo i niczego. Tym razem popularni artyści, Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki, wzięli pod lupę losy przeciętnego Polaka od narodzin aż po jego kres.

Kabaret Neo-Nówka „Żywot Mariana” - zobacz program:

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat