2023-05-04

Kabaret Neo-Nówka i program „Żywot Mariana” w Polsacie

Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki w podróży w głąb duszy rodaka. Ten program to spektakl pokazujący losy statystycznego Polaka od narodzin aż po jego kres. Twórcy polecają go wszystkim, którzy zastanawiają się jak żyć, ale także tym osobom, które nie mają takich wątpliwości. Kabaret Neo-Nówka w programie „Żywot Mariana” w niedzielę 7 maja o godz. 20:00 w Polsacie.

Ulubieńcy publiczności
Kabaret Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych formacji w Polsce. Od lat nieustannie bawią publiczność swoimi skeczami, w których poruszają kwestie społeczne i polityczne. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki nie boją się żartować z żadnych tematów.

To uwielbiani przez publiczność goście rozmaitych wydarzeń i programów rozrywkowych, jak na przykład cykl „Kabaret na żywo”.

Jaki jest „Żywot Mariana”?
Zabawny, śmieszny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. To kontynuacja podróży w głąb duszy Polaka, którą artyści zapoczątkowali w programie „Kazik sam w domu”. Spektakl „Żywot Mariana” wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Zapraszamy!

Kabaret Neo-Nówka „Żywot Mariana” - zobacz program:

Kabaret Neo-Nówka w programie „Żywot Mariana” w niedzielę 7 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat