2023-04-30

Niepoprawnie śmieszny Kabaret K2. „Jedziemy po bandzie”!

Jazda bez trzymanki w programie popularnych artystów. Dominika Najdek, Bartosz „Barciś” Klauziński oraz Tomasz „Łupson” Łupak wzięli pod lupę rozmaite tematy społeczne nie stroniąc od politycznych aluzji. Efektem ich pracy szczery i ostry, program „Jedziemy po bandzie”. W roli gości specjalnych Violetta Arlak, Paweł Koślik i Paweł Kieler. Zobacz skecze!

Wybrani z publiczności
Entuzjastyczne powitanie na tyle zawstydziło Bartosza Klauzińskiego, że postanowił wybrać jedną osobę, do której będzie grał. Swój wzrok skierował na ubraną w sweter o oryginalnym kolorze panią Kingę z Grudziądza, która na nagranie przyjechała z mężem. - No trochę zepsuła mi pani wieczór. Ten siwy? A nie lepiej takie ciacho? - dopytywał z przymrużeniem oka. Potem jeszcze zwrócił uwagę na pana Michała o „prawej i sprawiedliwej” twarzy. - Będziesz uczestniczył z nami w skeczach czy chcesz tego, czy nie - przestrzegł go. No to zaczynamy!

„Wakacje w piekle”
Na początek skecz z gościnnym udziałem Pawła Koślika. Mirek i Patrycja w drodze do Bydgoszczy wylądowali w nieznanym sobie miejscu. Smoła wszędzie, siarką śmierdzi, brud, smród, ubóstwo... to musi być piekło! Jak stąd teraz uciec? Choć okazało się, że zostali pomyleni z towarzyszami podróży, to negocjacje nie były łatwe, a diabeł starał się ich przekonać do pozostania.

A to pech!
W każdym mieście są niebezpieczne miejsca. Przypadkowy przechodzień nie spodziewał się napadu na ławce w parku. Jednak przegląd tego, co można ukraść, nie przyniósł napastnikowi satysfakcji. Za to zaatakowany „Nieszczęściarz” nie szczędził przykrych historii ze swojego życia.

Ciężko się porozumieć
Kabaret K2 w scence o tym, jacy są dla siebie Polacy. Przystanek w Grodzisku stał się miejscem spotkania trzech różnych osobowości, które miały problemy ze znalezieniem wspólnego języka i zrozumieniem siebie nawzajem. Koronny argument? „To mnie obraża”!

„Gry rodzinne”
Wspomnienie pandemii w skeczu o kwarantannie. Ze względu na przywleczenie przez ojca ze swingers party koronawirusa, w zamknięciu także musieli pozostawać córka i jej mąż. W czwartym tygodniu izolacji dla umilenia czasu zagrali w specjalny quiz. Niektóre z pytań były podchwytliwe.

Niezwykły piosenki
Czas na odrobinę muzyki. „Gdyby „Wiadomości” były piosenką” to brzmiałyby... no właśnie, jak? Swoją interpretację zebraną z rozmaitych pasków przedstawił Paweł Kieler. Młody artysta przedstawił także utwór stworzony z komentarzy zamieszczanych pod filmikami ze skeczami Kabaretu K2.

Modna ekologia
Bochdan i Baśka Polakowie szykowali się do oglądania Pruszkowskiej Nocy Kabaretowej, kiedy odwiedził ich Maciej, przedstawiciel zjednoczonej akcji ekologicznej. Młody aktywista był przerażony ich stylem życia i chciał im otworzyć oczy na skalę zagrożeń. Przy okazji dowiedział się nieco za dużo o ich życiu małżeńskim...

Honor rodziny
Najstarsza profesja świata? Zbieractwo, czyli „Zawód żul”! Żona z synem przygotowali dla trudniącego się takim zajęciem męża i taty urodzinową niespodziankę. - Skończyłem czterdzieści lat i wydaje mi się, że to jest ostatni moment w swoim życiu - stwierdził jubilat. Czy bliskim udało się odwieźć go od dotychczasowego stylu życia?

Kabaret K2 „Jedziemy po bandzie” - zobacz program:

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat