2023-04-12

Sylwia Stachyra i Rafał Pacześ w programie „Hell's Kitchen”

Zwyciężczyni siódmej edycji „Top Chef” i popularny stand-uper gośćmi siódmego odcinka ósmej edycji. Sylwia Stachyra i Rafał Pacześ pojawili się w kulinarnym reality show, aby oceniać dania w challenge'u, który kręcił się wokół uwielbianego przez wielu specjału włoskiej kuchni. Jakie pizze postanowili zaproponować im uczestnicy programu? „Hell's Kitchen” w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Uznana postać w świecie gastronomii
Sylwia Stachyra z wykształcenia jest magistrem prawa, ale jej prawdziwą pasją zawsze było gotowanie. To na nią postawiła i od lat święci sukcesy w gastronomii. Jednym z nich była praca w restauracji „Savoy Grill” jako Chef de Partie pod okiem samego Gordona Ramsaya. Pochodząca z Lublina szefowa kuchni wygrała siódmą edycję programu „Top Chef”, a także jest uczestniczką „Top Chef World All-Stars”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)

Stand-uper i restaurator
Rafał Pacześ to stand-uper, który działa w branży gastronomicznej w rodzinnej Łodzi. Pierwsze kroki w komedii stawiał na scenach barów i pubów, a obecnie zapełnia największe areny w kraju i za granicą. Przygodę z gastronomią rozpoczął w jednej z ogólnopolskich sieci pizzerii. Pracował jako pomoc kucharza, kelner, a nawet... improwizowany szef kuchni na weselu. 

„Hell's Kitchen” - edycja 8, zobacz odcinek 7:

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat