2023-03-01

Szymon Karaś z programu „Farma” w „Hell's Kitchen”

Widzowie Polsatu poznali go jako osobę doglądającą gospodarstwo i zwierzęta, a także wyznaczającą zadania dla uczestników w reality show „Farma”. Nieraz w surowy sposób recenzował ich poczynania. Teraz Szymon Karaś ma za zadanie ocenić umiejętności pasjonatów gotowania w „Hell's Kitchen”. Został gościem serwisu w pierwszym odcinku ósmej edycji. Zobacz wideo!

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Ekspert, mentor i juror
Szymon Karaś to doświadczony rolnik zakochany w naturze. Od ponad dziesięciu lat samodzielnie prowadzi gospodarstwo. - Rolnictwo to moja pasja. Kocham ziemię, lubię pracę przy zwierzętach - mówi. W programie „Farma” pełni rolę eksperta, mentora i jurora. Od uczestników wymaga bezbłędnej realizacji zadań, a w ocenie kieruje się twardymi zasadami. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hells Kitchen Polska (@hellskitchenpolska)


Gość w restauracji
Ze względu na pracę na roli kwestie związane z gotowaniem są mu bardzo bliskie. Dodatkowo w 18. odcinku drugiej edycji reality show „Farma” zamieniła się w restaurację, w której uczestnicy przygotowali dla niego rozmaite dania do oceny. Teraz Szymon Karaś został gościem innego piekielnego lokalu podczas pierwszego serwisu w 8. edycji.

„Hell's Kitchen” - edycja 8, zobacz odcinek 1:

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat