2023-04-03

„100 lat Disneya”: Kulisy planu koncertu. Zobacz relację wideo!

Muzyczne gwiazdy wieczoru o szczególnym wydarzeniu na deskach Teatru Polskiego. Wspaniałe przeboje, kultowi bohaterowie filmów wytwórni Disney i Pixar oraz mnóstwo wzruszających wspomnień. Specjalna relacja wideo z planu pozwala zajrzeć w kulisy wyjątkowego koncertu i poznać osobiste wyznania artystów. „100 lat Disneya” w Poniedziałek Wielkanocny 10 kwietnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Wzruszające wspomnienia
Dla artystów biorących udział w koncercie ponowne spotkanie z utworami z kultowych filmów to okazja do wielu wspomnień. - Na próbie generalnej miałam łzy w oczach, bo sobie przypomniałam wszystkie historie rodzinne. Zrobiło mi się ciepło na sercu. Niektóre bajki oglądałam wiele razy - mówi Justyna Steczkowska. Bardzo żywe wspomnienia ma Kuba Badach, który wspólnie z żoną skomponował utwór „Liczy się tylko to” do animacji „Co w duszy gra”. - Niesamowita przygoda, która się przydarzyła w pandemii, byliśmy wtedy w rozłące - podkreśla.

Magia Disneya

Atmosfera podczas wieczoru w Teatrze Polskim udzieliła się wszystkim. - We mnie się totalnie uruchomiło dziecko. I przyznam szczerze, że to jest chyba właśnie ta cała magia Disneya. To, że mamy tę pierwotną, dziecięcą radość - podkreśla Cleo. - Disney jest cały czas w nas. I to jest przepiękne - dodaje Beata Kozidrak.

Czego mogą się spodziewać widzowie? Co mówią na ten temat gwiazdy koncertu? Zobacz relację wideo z planu!

  

Koncert „100 lat Disneya” w Poniedziałek Wielkanocny 10 kwietnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat