2023-03-31

Gwiazdy Polsatu na wyjątkowym koncercie „100 lat Disneya”

Artyści, aktorzy i prezenterzy zachwyceni piosenkami z najpopularniejszych filmów. Znani z ekranów ulubieńcy widzów sami, lub ze swoimi pociechami wzięli udział w nagraniu koncertu z okazji stulecia Disneya, który wzrusza, bawi i przywołuje wspomnienia. Kulisy chętnie relacjonowali w serwisach społecznościowych. Wydarzenie jest zwieńczeniem Dnia Disneya w Polsacie, 10 kwietnia o godz. 20:00.

Krzysztof Ibisz
Dziennikarz i jego syn obecnością na koncercie potwierdzali, że muzyka z filmów Disneya jest ponadczasowa i łączy pokolenia. Prezenter w swoim poście znalazł miejsce na gratulacje z okazji stulecia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz (@krzysztof_ibisz_official)

Paulina Sykut-Jeżyna
Prezenterka cieszyła się jak dziecko, mogąc spotkać bohaterów kreskówek. „Prawdziwi i zarazem bajkowi! Prosto z Disneylandu! Minnie, Miki, Daisy i Donald! Dla mnie to spełnienie dziecięcych marzeń” - wyznała jedna z prowadzących koncert.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Martyna Kupczyk
Architektka programu „Nasz nowy dom” wybrała się na koncert z córką. „Cudowne przedstawienie” - skomentowała wieczór.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Beata Kozidrak
Artystka doskonale znana widzom z wielu koncertów Polsatu tym razem podjęła się wyjątkowego zadania. „Spełniłam swoje marzenie i zaśpiewałam utwory z filmów Disneya. Piękna przygoda!” - napisała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Małgorzata Socha
Gwiazda serialu „Przyjaciółki” dała się porwać nastrojowi wieczoru „Przenieśliśmy się do ich magicznego świata - taki mały powrót do dzieciństwa i największych przebojów! Hakuna matata!” - cytowała jedną z piosenek aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Cleo
Wokalistka jest jedną z wielu gwiazd, które wykonywały przeboje z filmów Disneya. Dla swoich fanów miała zagadkę: „Zgadnijcie jaką piosenkę z bajki Disneya śpiewałam?”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Anita Sokołowska
„Radość i wzruszenie przeplatały się z sentymentem i tęsknotą. Świetni wykonawcy we wspaniałych aranżacjach największych przebojów z filmów” - skomentowała koncert aktorka grająca Zuzę w serialu „Przyjaciółki”. Na ściance pozowała z inną gwiazdą Polsatu, Maciejem Rockiem, który jak ona okazał się... dużym dzieckiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Anna Dereszowska
Odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Lulu” również była zachwycona atmosferą. „Koncert z okazji 100 lat Disneya był magiczną podróżą w czasie. Każdy z wykonywanych utworów otwierał kolejną szufladkę skojarzeń i wspomnień w mojej głowie. Dzieciaki zachwycone, ale dorośli również! Przyznajcie sami, czy jest ktoś, kto nie płakał na Królu Lwie?” - zapytała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Katarzyna Zielińska
Aktorka znana widzom Polsatu z wielu komedii romantycznych poszła na koncert z synkiem, ale sama też uległa wzruszeniom. „Przyznajcie, że płaczecie na tych bajkach jak bobry? I tak ma być! Są piękne, wzruszające, traktują o przyjaźni i miłości. O tym, co tak bardzo potrzebne jest człowiekowi, szczególnie w tych czasach” - komentowała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Dzień Disneya w Polsacie
Wielkanocny Poniedziałek, 10 kwietnia 2023 roku na antenie Polsatu upłynie pod znakiem przebojów Disneya: „Zaplątani”, „I żyli długo i zaplątani”, „Ratatuj”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Zwierzogród” i „Księga dżungli”. Wyjątkową propozycję dla całej rodziny zamknie koncert „100 lat Disneya”, w którym na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z takich filmów Disneya, jak „Kraina lodu”, „Aladyn”, „Król Lew” czy „Piękna i Bestia”. Wykonawcom towarzyszy Grott Orkiestra. Koncert prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski.

10 kwietnia 2023 roku zapraszamy na Dzień Disneya w Telewizji Polsat!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat